vreau sa va intreb dak mai exista TRIADA ????
La meciul cu puricosii am fost din pacate in galeria spurcatilor pt k nu am reusit sa fac rost de bilet in galeria noastra ... si am vazut cand au dat foc la doua steaguri de gard, unu era sigur de la TRIADA iar celalalt nu l-am vazut prea bn si daia va intreb dak mai exista grupul ...
MAGICA Steaua !!!
Sper k la meciul urmator cu javrele alea puricoase sa umpleti gardu` cu steagurile lor de gard si sa le aveti pe post de fumigena sa fie tot gardu` in flacari sa maora potaile cand isi vad steagurile in flacari ... k si pe mine ma durea inima cand ardeau steagurile noastre si nu puteam sa fac nimik ... imi venea sa ma duc k sa le smulg de pe gard si sa fug cat pot dar nu cred k aveam nici o sansa, eram in cotetzu lor si riscam sa fiu muscat ... MAGICA Steaua !!!!
foloseste cu incredere butonul edit
