Avem in primul rand placerea de a transmite tuturor jurnalistilor, colaboratorilor, suporterilor si prietenilor nostri cele mai alese ganduri pentru anul 2009 si un sincer "La multi ani!".
Duminica, 4 ianuarie 2009, ora 15.00 pe patinoarul Mihai Flamaropol din capitala va avea loc primul derby hocheistic al anului 2009 - partida dintre echipele Steaua Bucuresti, proaspata castigatoare a Cupei Romaniei si HC Csikszereda din Miercurea-Ciuc, echipa aflata in prezent pe prima pozitie in clasament.
Meciul conteaza atat pentru clasamentul Campionatului National, cat si pentru clasamentul campionatului comun romano-maghiar "Liga Mol".
Accesul spectatorilor la meci va fi gratuit.
Biroul de presã
