trebuia sa-si faca bagaju' i sa plece..daca era barbat adevarat...si antrenor cu caracter....oricum stia de cand a acceptat sa antreneze ca Becali decide peste capul lui.....vb lu porumboiu...peste Dorinel te poti baga cat incape...
Poate ca asa trebuia.Este un patron prin islanda sau nush unde care s-o pus el antrenor la echipa dupa ce o demis vreo 10 antrenori.Orice antrenor vine nu are sanse cu patronu asta.Partea si mai trista e ca fara banii lui o sa fie si mai nasol.
