FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua București - AC Fiorentina

«1234»
cosmin_20222210.12.2008 22:22
trebuia sa-si faca bagaju' i sa plece..daca era barbat adevarat...si antrenor cu caracter....oricum stia de cand a acceptat sa antreneze ca Becali decide peste capul lui.....vb lu porumboiu...peste Dorinel te poti baga cat incape...

Poate ca asa trebuia.Este un patron prin islanda sau nush unde care s-o pus el antrenor la echipa dupa ce o demis vreo 10 antrenori.Orice antrenor vine nu are sanse cu patronu asta.Partea si mai trista e ca fara banii lui o sa fie si mai nasol.

morosanu'10.12.2008 22:22
Cu siguranta e cel mai prost meci din sezonul acesta de CL. Pacat!

mowgli de cand e interzis scrierea cuvantului burta?

pugliesi10.12.2008 22:24
Poate ca asa trebuia.Este un patron prin islanda sau nush unde care s-o pus el antrenor la echipa dupa ce o demis vreo 10 antrenori.Orice antrenor vine nu are sanse cu patronu asta.Partea si mai trista e ca fara banii lui o sa fie si mai nasol.

 

pey cred ca asta urmeaza si la noi....Jiji pe banca tehnica...

cosmin_20222210.12.2008 22:28

Incepe sa se cunoasca plecarea lui Meme, cum era, el a tinut Steaua sus si a adus jucatori.Acuma la Steaua vine cine vrea Paskhany, Mititelu si Iancu.Astia is scouterii nostri.

Fear10.12.2008 22:42

injurati`l voi pe Becali si pe Mutu si pe jucatori nu.. nu va dati seama cat de limitati pot fii jucatorii nostri cati bani aruncati degeaba.. toja e petarda rau de tot e o nulitate.. Semedo e handicapat mintal si Lovin la fel.. le ardea de calcaie lor in min 90 .. suntem panarame vai de Steaua noastra !!! suntem cea mai penibila echipa care a jucat vreodata in Liga Campionilor, CFR-u are 10 clase peste noi .. NU AM INSCRIS IN 5 MECIURI din 6 NICI MACAR UN GOL !!!!! V A R Z A

«1234»