sa nu uitam doua lucruri importante : Becali sta rau cu averea ( chiar daca ne referim numai la lichiditati) , prima la mana . si a doua la mana , la fel de importanta , daca nu chiar mai importanta: fraierul a facut-o de oaie (ha ha ha ) , la alegeri !
daca mai adunam si oamenii de care si-a batut joc , si care pana acum or fi avut vreun motiv sa taca .....maimutoiul iese rau pe minus!
o vorba veche spne ca : '' politica este o ''puta''''! se pare ca ciobanasul mioritic a mizat pe un cal mort , iar acum plateste gresala!
are sau nu bani Armata sa intretina clubul ? nu stiu cat de mult conteaza! important e faptul ca niste militari au intrat in LPF , au dat sau nu ''buna ziua '' , au cerut acte din urma cu ''n-spe ani'' si au fost serviti ''la minut'' !!!!
iar daca umbla vorbe ca Hagi , nastase si Iordanescu ( general in rezerva) , sunt in spatele afacerii , sunt multe sanse de adevar!!!!!!!!
soclul razboinicului se clatina serios de cateva saptamani incoace! iar de cateva zile omul e tot mai speriat , mai disperat ! acum a aparut si cavaleria grea !!!!!
FORZA Steaua !!! HAI Armata !!!! HAI MILITARII !!!!
