Draga Virgil ,
apreciez moralitatea de care incerci sa dai dovada,insa intr-o tara libera(site liber) in adevaratul sens al cuvantului,fiecare are posibilitatea de a vota cum si pe cine doreste...pana una alta puteam sa imi pun si un brad fara beteala si globuri in concurs si as fi avut sanse destul de mari sa castig.de ce?pentru ca se gaseau destui sa il voteze...frumos sau urat...
referitor la promptitudinea ta...as fi apreciat daca interveneai in acelasi fel cand pe alte topicuri se jigneau fara motiv,grupuri sau persoane...dar asta e deja alta discutie.
de cand postez pe acest site,am intalnit totusi moderatori/adminstratori cu mintea ceva mai deshisa decat tine...mai relaxati...cu spirit de gluma...asta ma face sa postez in continuare,desi multi dintre ultrasii de care zici,au renuntat sa o mai faca.
pana la urma ce te deranjeaza?ca nu castiga cine trebuie?
reciteste mai sus post-urile...totul a pornit de la o gluma...urmata de o ironie ieftina...am taxat-o si o sa o taxeze si altii...