Astazi, 28 Decembrie 2008, s-a incheiat concursul "Bradul Ros-Albastru", oraganizat de Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti si fcsteaua.ro.
Ne-au fost trimise de catre suporterii stelisti, un numar de 77 poze, care au fost atasate mai jos.
Comentariile referitoare la acest concurs puteti sa le postati aici, votarea se face pe forum,
Se accepta un singur vot/cont.
Nu incercati sa votati de pe acelasi IP cu mai multe conturi! (primiti ban IP+cont sters)
O sa se acorde 3 premii, dupa cum am postat mai jos + un premiu special acordat de redactia fcsteaua.ro
Votarea se va incheia la data de 5.01.2009, ora 12:00
Succes !
Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti si FCSteaua.ro lanseaza concursul "Mos Craciun Stelist" cu prilejul sfintei sarbatori a nasterii Domnului nostru Iisus Hristos.
Trimite-ne in intervalul 10 - 27 decembrie la adresa de e-mail c***@*** doua poze cu bradul tau decorat in culorile rosu si albastru si ai sansa sa castigi unul dintre urmatoarele premii:
Locul 1: Minge UCL Star, esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN
Locul 2: Sapca Steaua -Nike, esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN
Locul 3: Stick USB 1 GB, esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN
Premiu special: esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN
Concurentii sunt rugati sa specifice in e-mail-ul cu cele doua poze urmatoarele date:
Numele si prenumele
Adresa
CNP
Numarul de telefon la care pot fi contactati
In data de 28 Decembrie o sa postam pe forum pozele primite de la utilizatori.
Intre 28 Decembrie si 5 Ianuarie, utilizatorii fcsteaua.ro o sa voteze castigatorii concursului.
FCSteaua.ro
