FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mos Craciun Stelist

«1234»
dee09.12.2008 12:53
500 nu stiu, dar daca vrei cu adevarat sa faci ceva, reusesti.

 

normal ca se poate :) De exemplu, in Bucuresti sunt 5 camine pentru varstnici ( ma refer la cele de stat), cu o capacitate de 50-60 loc fiecare, deci, un nr total max. de 300 persoane. Macar unul dintre ele poate fi vizitat, daca nu toate 5.

 

SuperSteaua11.12.2008 13:50

Tradiția spune cã pomul se pune și se împodobește de Ajun. Așa cã e cam puțin timp sã faci poze bradului și sã le trimiți, mai ales cã sãrbãtoarea în sine e pe primul loc. Chiar dacã vreți sã fie dat tocmai atunci premiul, lãsați-l pentru ziua a 3-a, 27 decembrie.

R.s.C.13.12.2008 14:23

Particip si eu la concurs. Nu am pretentii sa castig, dar daca as fi printre norocosi mai mult as prefera drept cadou ocazia sa vad Ghencea (imi pare rau dar nu am putut), o felicitare de Craciun sau orice simbolic. Daca voi castiga, ma voi simti nevoit sa va contactez sa va multumesc si sa va rog sa dati premiul meu unuia care ar avea mai multa nevoie de ele sau de echivalentul lor in bani. Va multumesc si Sarbatori Fericite!!!

cristy.steaua2114.12.2008 21:32

buna ideee asta cu concursurile....tinetio asa in continuare....deabea astept sa impodobesc bradul... :steag_sah_mic:

dee23.12.2008 12:49

Lasati mouse-ul, lasati tastatura ,partiile de ski si vinul cald ne asteapta ! De azi sunt oficial in vacanta, nu ma mai 'vedeti' anul acesta :happy:

 

Sarbatori fericite tuturor alaturi de cei dragi si fie ca Noul An sa aduca liniste si stabilitate la echipa.

 

bodanelu28.12.2008 22:22

dee ma enervezi cu bradul tau :)

dee28.12.2008 22:26

nu l-am reperat pe al tau :P

 

referitor la brazi: m-a surprins in mod placut bradul "Moromete" : simplitate, bun gust, compozitie armonioasa, accesorii bine proportionate in raport cu bradul. Mi-a placut de asemenea ghirlandele rasucite (rosu+albastru) care creeaza un efect vizual impresionant, il recunosti din prima ca fiind "stelist". Pacat ca nu a pus si instalatia pe el, insa nu e tarziu pentru a trimite inca o poza.

 

@axl, pai l-am votat ,de ce crezi ca-i fac reclama?

bodanelu28.12.2008 22:31

oare cati Bogdani sunt in lista aia??? dah!!! :)

axl28.12.2008 22:53

Taci si voteaza!

Stanici28.12.2008 23:15

Exista Dumnezeu! Nu castiga Dee! :bananadance:

dee28.12.2008 23:31

porcule, m-ai fi dezamagit profund daca nu-mi faceai putina antireclama ,nu te dezminti.

stai linistit, n-am cum sa castig, nici nu-mi doresc si o sa am grija sa fie asa ;)

Azzidutza29.12.2008 07:41

de departe cel mai frumos brad e al lui Mihai Ursachi,care a si primit un vot din partea mea

 

din ce vad eu in sondaj,dee-bee conduce detasat,dar se va schimba situatia,asa ar fi corect

 

Azzido29.12.2008 11:56

cei mai frumosi brazi sunt ai Andreei Muresan, Moromete Silviu si Zoldi Francisc.

incetati cu antireclama ca va zic ceva de dulce

CoRsSo29.12.2008 13:03

Mie mi se pare ca s-a votat cam aiurea :dry:

 

Poate nu am eu gusturi bune :|

cipripop29.12.2008 14:05

pop ciprian Ioan

 

sunt beton toate

 

ma voteaza si pe mine cineva?

bodanelu29.12.2008 14:29

am impresia ca e o mica frauda...prea multe voturi are dintr-o data o anumita persoana

iulia.C29.12.2008 15:10

trebuie sa stiti cum sa faceti campanie :)

LDS29.12.2008 15:12

Bradu' lu' Dee e frumos,

E stufos și e țepos,

Are vârf, betealã albastrã,

ªi-l expune la fereastrã...

boris2129.12.2008 15:32

pozele mele unde plm sunt? :cursing:

Azzidutza29.12.2008 15:51
cei mai frumosi brazi sunt ai Andreei Muresan, Moromete Silviu si Zoldi Francisc.

incetati cu antireclama ca va zic ceva de dulce

 

 

poti sa zici...a trecut perioada de post

Fiecare are dreptul la o opinie,ca nu coincide cu a ta,ghinion

Marius29.12.2008 15:53

Bradu' lu' dee e cel mai misto. Va invit totusi s-o votati pe Alina :D

bodanelu29.12.2008 16:24

si eu va invit sa ma votati

Azzido29.12.2008 16:31
am impresia ca e o mica frauda...prea multe voturi are dintr-o data o anumita persoana

nu e nicio frauda.

persoanele respective au stiut cum sa-si atraga voturi din alte parti

eu_jimmy29.12.2008 16:32

Eu votez bradul lui Muresan Andreea!

Pacat ca nu pot castiga toti cate ceva pt ca toti bradutzii sunt superbi!FORZA Steaua!

f234567k29.12.2008 17:13

Felicitari tuturor participantilor! Toti stelistii merita sa fie castigatori.

«1234»