FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Urziceni

«1234»
Joga Bonito01.12.2008 20:33

nu-mi vine sa cred!

steaua_gloria01.12.2008 20:33

Acelasi Pantelis ! bravo tata!

White_R01.12.2008 20:34

Kapetanos rulz !!!

Guardian01.12.2008 20:34

Mi-a plãcut Andrei Ionescu , un jucãtor de valoare , dar se complicã mult :(

catasteaua1701.12.2008 20:34

bravo kapetanos

steaua_gloria01.12.2008 20:34

A reinviat STELISMUL !

c.ronaldo1701.12.2008 20:35

V.I.C.T.O.R.I.E.

arcadia01.12.2008 20:35

bine Petre

:D :D

bine kapetanos ai fost unde trebuie :)

SzabiStelistu01.12.2008 20:36

IN SFARSIT!!!bravo pantelis!!bravo Munteanu!!important e ca am castigat:D:D

Fear01.12.2008 20:36

fereasca D-zeu.. a`ti vazut si voi clasa lu Dayro Moreno la ultima faza.. cum poti sa dai in asemenea hal frate ?!??? daca luam toti useri de pe forumu asta sigur 99,9% dau mai bine ca pacaliciul asta

andrey_ptm_steaua01.12.2008 20:37

aleluiaaaaaaaaaaaaaa......in sfarsit batem si noi....aveam nevoie si noi in sfarsit de noroc....Dan Petrescu a semanat azi cu Sorin cartu....toata echipa in aparare....bv zapata bv baietii....Andrei ionescu s-a miscat bine...forzza steauaaaaaaaa

1507832588_dwarf_warrior_steaua.JPG

Irresistible23Steaua01.12.2008 20:37
A intrat Andrei Ionescu bancul zilei

 

Bancul zilei esti tu, Ionescu a jucat foarte bine!

S.S.Lazio01.12.2008 20:38
ce va spuneam, a venit rosul

 

 rosu` la cine ? ..

 

 

 

giovanutz01.12.2008 20:38
:steag_cruce_invers: FELICITARI BAIETI.LA MULTI ANI Romania fular-campionii fular-campionii fular-campionii
Joga Bonito01.12.2008 20:40
fereasca D-zeu.. a`ti vazut si voi clasa lu Dayro Moreno la ultima faza.. cum poti sa dai in asemenea hal frate ?!??? daca luam toti useri de pe forumu asta sigur 99,9% dau mai bine ca pacaliciul asta

 

Asta am remarcat si eu in urma cu vreo 1-2 luni. Nu e posibil sa ratezi in halul asta... Ma mir cum a iesit golgheter in Columbia.

 

Conducatorul de joc pe care il cautam de atata timp se pare ca este Andrei Ionescu. Returul va fi mult mai greu fara Goe, Radoi...

andrey_ptm_steaua01.12.2008 20:40

Semedo e puscarie de jucator...pe langa el surdu era valoros :)))

axl01.12.2008 20:40

Daca ma pot exprima asa, golul a dovedit inca o data faptul ca Pantelis Kapetanos este exact atacantul incisiv de care avem nevoie.

Matusalem01.12.2008 20:41

Andrei ionescu e foarte bun... e cu 2 clase peste toti mijlocasii Stelei de acum!!!

cat despre ratarea lui Dayro... frate alearga tu 90 de minute ca el, fa sprint de 50 de m

si sa vedem apoi daca dai gol mereu! sigur ca a dat prost, dar in conditiile date oricine

putea sa rateze!!

subscriu la comparatia Semedo-surdu!

andrey_ptm_steaua01.12.2008 20:43

@ Matusalem

 

si daca era 0-0 tot asa mai ziceai????iti zic eu ca spargeai televizorul de nervi(asta daca esti intr-adevar stelist)

Deliric101.12.2008 20:49

atat vreau sa zic , cat timp Steaua va avea in jumate pe Ov. Petre ,Lovin, Semedo , Nicolita , asa va juca mereu .

 

«1234»