bine Ov. Petre trage-io, ca si el ti-a dat galben ![]()
bine Ov. Petre trage-io, ca si el ti-a dat galben ![]()
jalnic meci...hai baietii trebuie sa batem azi...
meci de 0-0 ,dorinele schimba tata ceva ,baga l pa pedriel ca se pare ca e capabil sa o bage in atze
Cand Ovidiu Petre osa invete sa de-a in mige cu capul macar pe poarta, cand Dayro o sa invete sa suteze la poarta in forta nu telefonata, cand Banel o sa invete sa centreze, cand Stancu o s ainvete sa alerge si cu mingea la picior fara sa i-o fure tot timpul cineva, cand Ghionea o sa fie fundas POATE o sa dam si noi un gol...
hai ca...daca avem putin noroc..scoatem un 0-0
cat de prost jucam.
doamneeee....Lovin ala zici ca e un kkt pansat......."motanu" e pilaf ca de obicei....karate kid Radoi si-a inceput recitalul...ceasul ov Petre se pare ca inca functioneaza pe ora de vara......ramane o singura necunoscuta....ce se intampla cu pedriel...are ciuma pe el...de ce nu joaca?
Oau, ce ratare!
omg, ce ratare
nu poti sa ratezi asa,
- adica poti , mai tare ca Semedo al nostru
A intrat Andrei Ionescu bancul zilei
ce schimbari maestre ce schimbari, :-? oare ce o sa mai faca Semedo azi ???asta e intrebarea zilei
Jucam execrabil dar nu imi pasa
Ma unge pe suflet cantarile si urarile de bine ale galerie pt creditoru
Ciobane pleaca din Ghencea
Forza Steaua
6 galbene, urmeaza un rosu ![]()
Chiar nu inteleg de ce ne chinuie Dorinel cu acest Semedo X(X(X( ma enerveaza rauu da rauu de tot..daca ma antrenez o luna ii dau clasa .. X(
sincer acum dupa ce l-am vazut pe Semedo cum joaca ,surdu parca nu era asa rau
sincer acum dupa ce l-am vazut pe Semedo cum joaca ,surdu parca nu era asa rau
Semedo a fost adus sa nu fie Banel cel mai slab de la Steaua..
Rupele maimutica Radoi!!!!!!......................Hai odata!!!!!!!!!!!
ok...gata.....mersi Petre prostu.....off doamne......14....numarul spune multe!1CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!
ce va spuneam, a venit rosul
...ce se intampla cu pedriel...are ciuma pe el...de ce nu joaca?
am intrebat si eu asta. probabil ca inca nu s-a adaptat la fusul orar si nici nu face faza defensiva
dã sã-l f*** niezãu pe Semedo asta. Sa mearga naibii la gaini
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL KAPETANOS!!!!!!
uite frate ca avem si norooooc noi
ZA PA TA
Gooooooooooooooooooooooooooool!!!
MS DOAMNE!
Andrei ionescu,fotbalist adevarat.....o afacere excelenta !!
:D:D+ zapata super portar!!