FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Urziceni

«1234»
arcadia01.12.2008 19:21

bine Ov. Petre trage-io, ca si el ti-a dat galben :P

andrey_ptm_steaua01.12.2008 19:31

jalnic meci...hai baietii trebuie sa batem azi...

zloty01.12.2008 19:33

meci de 0-0 ,dorinele schimba tata ceva ,baga l pa pedriel ca se pare ca e capabil sa o bage in atze

florin_b_*01.12.2008 19:33

Cand Ovidiu Petre osa invete sa de-a in mige cu capul macar pe poarta, cand Dayro o sa invete sa suteze la poarta in forta nu telefonata, cand Banel o sa invete sa centreze, cand Stancu o s ainvete sa alerge si cu mingea la picior fara sa i-o fure tot timpul cineva, cand Ghionea o sa fie fundas POATE o sa dam si noi un gol...

Dj01.12.2008 19:37

hai ca...daca avem putin noroc..scoatem un 0-0

cat de prost jucam.

pugliesi01.12.2008 19:43

doamneeee....Lovin ala zici ca e un kkt pansat......."motanu" e pilaf ca de obicei....karate kid Radoi si-a inceput recitalul...ceasul ov Petre se pare ca inca functioneaza pe ora de vara......ramane o singura necunoscuta....ce se intampla cu pedriel...are ciuma pe el...de ce nu joaca?

c.ronaldo1701.12.2008 19:51

Oau, ce ratare!

arcadia01.12.2008 19:51

omg, ce ratare

nu poti sa ratezi asa, :D - adica poti , mai tare ca Semedo al nostru

White_R01.12.2008 19:54

A intrat Andrei Ionescu bancul zilei

zloty01.12.2008 19:55

ce schimbari maestre ce schimbari, :-? oare ce o sa mai faca Semedo azi ???asta e intrebarea zilei

w3bmaster01.12.2008 19:56

Jucam execrabil dar nu imi pasa

 

Ma unge pe suflet cantarile si urarile de bine ale galerie pt creditoru

 

Ciobane pleaca din Ghencea

 

Forza Steaua

steaua_gloria01.12.2008 20:08

6 galbene, urmeaza un rosu :|

@dy_00701.12.2008 20:15

Chiar nu inteleg de ce ne chinuie Dorinel cu acest Semedo X(X(X( ma enerveaza rauu da rauu de tot..daca ma antrenez o luna ii dau clasa .. X(

 

zloty01.12.2008 20:15

sincer acum dupa ce l-am vazut pe Semedo cum joaca ,surdu parca nu era asa rau

@dy_00701.12.2008 20:16
sincer acum dupa ce l-am vazut pe Semedo cum joaca ,surdu parca nu era asa rau

Semedo a fost adus sa nu fie Banel cel mai slab de la Steaua..

Octavian Cezar01.12.2008 20:20

Rupele maimutica Radoi!!!!!!......................Hai odata!!!!!!!!!!!

 

 

SzabiStelistu01.12.2008 20:21

ok...gata.....mersi Petre prostu.....off doamne......14....numarul spune multe!1CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!

steaua_gloria01.12.2008 20:21

ce va spuneam, a venit rosul

Joint01.12.2008 20:24
...ce se intampla cu pedriel...are ciuma pe el...de ce nu joaca?

 

am intrebat si eu asta. probabil ca inca nu s-a adaptat la fusul orar si nici nu face faza defensiva

hypno01.12.2008 20:28

dã sã-l f*** niezãu pe Semedo asta. Sa mearga naibii la gaini

SzabiStelistu01.12.2008 20:30

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL KAPETANOS!!!!!!

zloty01.12.2008 20:30

uite frate ca avem si norooooc noi

 

 

ZA PA TA

c.ronaldo1701.12.2008 20:30

Gooooooooooooooooooooooooooool!!!

steaua_gloria01.12.2008 20:31

MS DOAMNE!

SzabiStelistu01.12.2008 20:32

Andrei ionescu,fotbalist adevarat.....o afacere excelenta !!:D:D:D+ zapata super portar!!

«1234»