@un ultrasEu stiu ca ai dreptate,dar din pacate se mai gaseste cate un tampit
Tampitii astia, sau cum le spui tu, merg mii de km pentru Steaua.
@un ultrasEu stiu ca ai dreptate,dar din pacate se mai gaseste cate un tampit
Tampitii astia, sau cum le spui tu, merg mii de km pentru Steaua.
Tampitii astia, sau cum le spui tu, merg mii de km pentru Steaua.
Foarte bine ca merge,dar asta nu-i da dreptul sa faca gesturi prin care putea fi echipa suspendata 2-3 ani din cupele europene.Iar acela a fost gest de teribilism...in fond ce avea de impartit cu portarul lui Charleroi...
@redondo si te multumesc cupele europene cu 0 performante sau un titlu? te multumeste locul 2? Pentru ce sa jucam in europa? sa fim ciuca batailor in CL? sau e bine pentru banii care ii incaseaza Becali?
Pentru cei care considera penibil faptul ca Daniel a fost luat pe sus cand s-a dus sa citeasca mesajul:
1- nu ati fost pe stadion la respectivul meci
2- nu ati fost in peluza si vorbiti ca sa aveti un post in plus
3- n-aveti habar de cum e sa iti iei bataie degeaba
4- in loc sa fiti alaturi de el ca suporter stelist, il acuzati fara sa-l cunoasteti macar si absolviti firma aia de rahat de orice vina
5- da, are 16 ani si merge la meciuri probabil de mai multe ori decat multe persoane care comenteaza doar ca sa se bage in seama
6- ma intreb cum ati gandi acum daca la meciul din groapa, cand a avut loc macelul, acolo erau copiii vostri?
M-am saturat sa suferiti voi pe aici de nesiguranta si cat de periculosi sunt suporterii pentru ca veniti la 3-4 meciuri pe an in Ghencea si credeti ca aveti dreptul sa judecati niste oameni pentru care Steaua inseamna tot.Da...este o pasiune dusa la extrem, este mai mult decat o pasiune!Lasati-i sa-si traiasca viata!
Sunt nenumarate cazurile abuzurilor politiei, dar pe ei nu ii gasiti niciodata vinovati...o torta nu omoara pe nimeni,dar ganditi-va ce poate face un jandarm.Trebuie sa se ajunga la un caz dramatic ca sa realizati cum se comporta animalele alea cu alti oameni? Daca treceati si voi prin ce au trecut acum cateva saptamani baietii de la Sud la Galati, mai gandeati la fel?
@redondo si te multumesc cupele europene cu o performante sau un titlu? te multumeste locul 2? Pentru ce sa jucam in europa? sa fim ciuca batailor in CL? sau e bine pentru banii care ii incaseaza Becali?
Eu am zis de gestul inutil si primitiv.Nu are legatura cu ce ma intrebi tu.Si acum ce sa facem daca luam bataie in Liga? Sa nu mai participam in Europa? Pai atunci sa joace in Europa doar Liverpool,Manchester,Chelsea,Arsenal,Lyon,Bayern,Barcelona,Real Madrid,Juventus,Milan si Inter.
redondo, atunci sa participam si sa ne facem de ras. Pai daca participam, sa mai castigam si noi un meci din cand in cand. Pe mine nu ma multumeste doar paticiparea. Pe mine ma multumeste un titlu sau o cupa care sunt mult mai valoroase decat 4-5 infrangeri in fata unor echipe europene.
Famagusta de ce pot la prima participare? bate borisov la fel? Noi ne rahatim pe noi de 3 ani de zile si nu facem nimic. Doar sa vina banu...
@bodanelu
Si noi la prima participare in CL am avut rezultate mult peste asteptari. Pur si simplu am fost luati de sus de catre adversare si astfel am strans 5 puncte(mai multe decat BATE)
@bodanelu si @MoWeed
Stiti ce cred eu...de ex. la Euro nationala noastra a fost cea mai slaba pe faza de atac. Anorthosis, BATE sau Panathinaikos(desi a batut pe Inter) pornesc cu sansa a doua intr-o dubla mansa cu Steaua,la fel cum a patit-o si Galatasaray.Desi,sunt echipe care joaca mai frumos decat Steaua,deseneaza parca mai frumos si mai au si cateva faze de poarta chiar daca pierd cu 5-0,spre deosebire de noi care atat la Munchen cat si la Lyon n-am avut nimic. Oricat de mult am filozofa noi exista doua faze ale unui sistem :apararea si atacul.Avem un bloc defensiv foarte bun de 3-4 ani si asta ne scoate mereu insa suntem foarte slabi la constructia jocului.Daca la noi mijlocasii sunt buni doar pe faza defensiva e logic...Radoi,Lovin,Petre,Nicolita sunt inexistenti pe faza de atac. Datorita organizarii Steaua este superioara acelor echipe pe care le-am enumerat.Problema e ca fotbalul romanesc nu mai scoate deloc talente pe faza ofensiva.
Un ex. concret : anul trecut in grupele Ligii,Besiktas a batut pe Liverpool cu 2-1 acasa,dar a pierdut in Anglia cu 8-0. Steaua nu poate bate niciodata pe Liverpool,dar nici nu va pierde vreodata cu 8-0,deoarece are experienta necesara pentru a omori meciul atunci cand e nevoie.
PS Imi cer scuze pentru devierea de la subiectul de pe acest topic.
redondo, atunci sa participam si sa ne facem de ras. Pai daca participam, sa mai castigam si noi un meci din cand in cand. Pe mine nu ma multumeste doar paticiparea. Pe mine ma multumeste un titlu sau o cupa care sunt mult mai valoroase decat 4-5 infrangeri in fata unor echipe europene.Famagusta de ce pot la prima participare? bate borisov la fel? Noi ne rahatim pe noi de 3 ani de zile si nu facem nimic. Doar sa vina banu...
Este punctul tau de vedere cu asteptarile tale si le respct.
Totusi...
CL este o competitie cu invinsi si invingatori, iar sa ajungi acolo presupune un drum lung si performanta!Nu ajungi in CL doar prin tragere la sort sau parasutat din valize imaginare:)
Asta cu "de ce ei pot si noi nu" este doar de dragul tanguieli si nu are suport de comparatie.
Asa am putea spune, daca Bate a putut si noi nu, de ce Bate nu a putut si in meciul de calificare cu noi daca sunt mai buni? De ce Gloria Buzau a putut sa ne ia un punct si Argesul nu? De ce...si tot asa am putea continua aceste comparatii - intrebatoare, dar inutile si irelevante.
Si asta cu "rahatitzul pe noi" in ultimii 3 ani este o afirmatie umilitoare nemeritata.
In primul an am trecut in UEFA!Clujul nu si nici nu va face 5 puncte cat noi!
In al-2-lea an lipsa de performanta a avut si cauze interne:
-conflictele: Hagi-Becali, suporteri-jucatori(Ov.Petre, Neaga, Lovin, Surdu, etc.-injuraturi si huiduieli la fiecare meci), suporteri -Becali.
- schimbarea antrenorilor.
Cum in retur a fost liniste, cum echipa a mers ceas(ca rezultate).
Anul asta, idem:
- contestarea unor jucatori si a lui Lacatus (mai putin pe stadion, dar in media siu in virtual aici pe site...la greu).
- ecaladarea conflictului suporteri-Becali
- declaratii tembele ale lui Becali la adresa unor jucatori
- schimbare de antrenor
Cand nu ai liniste si continuitate la echipa, nici rezultate nu ai!
Nici macar un meci in CL cum vrei tu, desi mai este un meci cu Fiorentina.
Oricum, anul viitor toti suporterii vom fi "scutiti" de toate.
Si de CL si de UEFA si de titlu si de cupa.
Vom carcoti, ca Borcea Steaua, ispravile cainilor in CL, ca inteleg chiar de la un membru AISS, ca va fi sacrificata echipa si performanta pt tambalaul de izgonire a ciobanului de la Steaua.
Asa ca poti sa stai linistit. Nu vor mai fi memultumiri de genul celor exprimate de tine:)
Poate doar cele legate de faptul ca ciobanul nu va pleca din Ghencea in ciuda razboiului care se vrea up-gradat la cote apocaliptice(cel putin asa se intelege din declaratiile belicoase de pe acest site).
de UCL nu avem fatã , dar Cupa UEFA sper sã o luãm ![]()
AFARA CU Becali DIN Ghencea.
@bodaneluSi noi la prima participare in CL am avut rezultate mult peste asteptari. Pur si simplu am fost luati de sus de catre adversare si astfel am strans 5 puncte(mai multe decat BATE)
da, am avut niste rezultate. Dar atat. Am batut Kiev-ul si am facut egal cu ei acasa pe 2 greseli mari de arbitraj si am facut egal la Lyon cand trupa frantuza era deja calificata, jucand cu jumatate din juniorii clubului.
Un ex. concret : anul trecut in grupele Ligii,Besiktas a batut pe Liverpool cu 2-1 acasa,dar a pierdut in Anglia cu 8-0. Steaua nu poate bate niciodata pe Liverpool,dar nici nu va pierde vreodata cu 8-0,deoarece are experienta necesara pentru a omori meciul atunci cand e nevoie.PS Imi cer scuze pentru devierea de la subiectul de pe acest topic.
Pai o infrangere e si la 1-0 si la 8-0. Tot infrangere ramane. Si din cate stiu eu, in ultimi 2 ani de CL, mai putin un meci, am adunat 2 pct. E suficient? Pe mine unul nu ma multumeste.
Este punctul tau de vedere cu asteptarile tale si le respct.Totusi...
CL este o competitie cu invinsi si invingatori, iar sa ajungi acolo presupune un drum lung si performanta!Nu ajungi in CL doar prin tragere la sort sau parasutat din valize imaginare:)
Daca luam titlul, nu ma interesa ce se intampla in CL. Pentru mine era un sezon multumitor. Dar asa, sa fim ciuca batailor prin CL... mai bine in UEFA sau la TV.
Asta cu "de ce ei pot si noi nu" este doar de dragul tanguieli si nu are suport de comparatie.Asa am putea spune, daca Bate a putut si noi nu, de ce Bate nu a putut si in meciul de calificare cu noi daca sunt mai buni? De ce Gloria Buzau a putut sa ne ia un punct si Argesul nu? De ce...si tot asa am putea continua aceste comparatii - intrebatoare, dar inutile si irelevante.
Bate nu au trecut de noi dar s-au mobilizat, s-au antrenat, si-au inchegat echipa si acum s-au calificat scotand niste rezultate fenomenale.
Si asta cu "rahatitzul pe noi" in ultimii 3 ani este o afirmatie umilitoare nemeritata.In primul an am trecut in UEFA!Clujul nu si nici nu va face 5 puncte cat noi!
In al-2-lea an lipsa de performanta a avut si cauze interne:
-conflictele: Hagi-Becali, suporteri-jucatori(Ov.Petre, Neaga, Lovin, Surdu, etc.-injuraturi si huiduieli la fiecare meci), suporteri -Becali.
- schimbarea antrenorilor.
Cum in retur a fost liniste, cum echipa a mers ceas(ca rezultate).
Anul asta, idem:
- contestarea unor jucatori si a lui Lacatus (mai putin pe stadion, dar in media siu in virtual aici pe site...la greu).
- ecaladarea conflictului suporteri-Becali
- declaratii tembele ale lui Becali la adresa unor jucatori
- schimbare de antrenor
Cand nu ai liniste si continuitate la echipa, nici rezultate nu ai!
Nici macar un meci in CL cum vrei tu, desi mai este un meci cu Fiorentina.
Oricum, anul viitor toti suporterii vom fi "scutiti" de toate.
Asta e ceva ge genul hai sa dam vina pe suporteri pentru tot raul de la club.
Pai daca aveam un plan de management al echipei bine pus la punct, cu pasi ce trebuiau urmati, nu cu transferuri la gramada si de proasta calitate, nu cu antrenori schimbati la prima gresala sau cu presiune pusa pe ei de la primul meci, pai atunci ziceam: Echipa este in constructie, sacrificam un an si vedem dupa.
Dar la noi patronul sta mai mult la TV sa-si faca imagine pentru cariera politica unde a dat gres (geniala replica: Grupul "bagabontilor" din peluze saluta performanta politica a PNG-CD), pune presiune pe toata lumea, el e atotcunoscator. Problema la noi este acolo in varf.
Daca ar fi un patron care sa-si angajeze oameni competenti si sa le zica: Bah, eu va dau 5000 euro salariu lunar, aveti 2 ani sa`mi luati titlu si sa vad 1-2 victorii in cl, si eu tac din gura. Dar daca nu, zburati toti.
Nu, la noi se face managementul echipei dupa cum se trezeste babuinul dimineata.
Si de CL si de UEFA si de titlu si de cupa.Vom carcoti, ca Borcea Steaua, ispravile cainilor in CL, ca inteleg chiar de la un membru AISS, ca va fi sacrificata echipa si performanta pt tambalaul de izgonire a ciobanului de la Steaua.
Asa ca poti sa stai linistit. Nu vor mai fi memultumiri de genul celor exprimate de tine:)
Poate doar cele legate de faptul ca ciobanul nu va pleca din Ghencea in ciuda razboiului care se vrea up-gradat la cote apocaliptice(cel putin asa se intelege din declaratiile belicoase de pe acest site).
Tu nu intelegi ca rabdarea noastra a ajuns intr-un punct final? A fost ignorat un an de zile si el a luat-o pe aratura din ce in ce mai rau? Nu se mai poate. Si daca de vorba buna nu intelege ca e timpul sa vanda echipa, sa inteleaga din amenzi si din alte decizii.
Si iarasi nu intelegi ca Becali sta la Steaua doar pentru imagine. A investit la Steaua doar pentru imagine si pentru dreptul de a aparea in presa si la TV in fiecare zi. Daca oamenii il contesta el pleaca.
PS: Suntem toti off-topic. Pentru continuarea discutiei va invit AICI!.
Bate nu au trecut de noi dar s-au mobilizat, s-au antrenat, si-au inchegat echipa si acum s-au calificat scotand niste rezultate fenomenale.
BATE (asa cum se scrie corect
), nu e un exemplu relevat. Echipa asta n-o sa mai existe in Europa dupa sezonul asta.
Daca Daniel ar cere sprijin juridic sau financiar pentru a-si duce la sfarsit actiunea in instanta...cati dintre voi ar dona 50 de Ron ca sa-si plateasca avocatul ?!
Pentru ca eu ma gandesc la mine....am aproape 22 de ani...si de 3 ani merg la fiecare meci in PN...dar daca as fi fost in situatia lui Daniel nu cred ca as fi avut forta financiara ( si nici mentala ) sa ma lupt cu cei de la firma de paza.
Nu il cunosc pe acest baiat si imi pare sincer rau pentru ceea ce a patit.
Sper doar ca cei care il cunosc il sprijina cat de mult pot....in aceste momente are nevoie de prieteni langa el...
Va salut !
Pentru cei care considera penibil faptul ca Daniel a fost luat pe sus cand s-a dus sa citeasca mesajul:
1- nu ati fost pe stadion la respectivul meci
2- nu ati fost in peluza si vorbiti ca sa aveti un post in plus
3- n-aveti habar de cum e sa iti iei bataie degeaba
4- in loc sa fiti alaturi de el ca suporter stelist, il acuzati fara sa-l cunoasteti macar si absolviti firma aia de rahat de orice vina
5- da, are 16 ani si merge la meciuri probabil de mai multe ori decat multe persoane care comenteaza doar ca sa se bage in seama
6- ma intreb cum ati gandi acum daca la meciul din groapa, cand a avut loc macelul, acolo erau copiii vostri?
M-am saturat sa suferiti voi pe aici de nesiguranta si cat de periculosi sunt suporterii pentru ca veniti la 3-4 meciuri pe an in Ghencea si credeti ca aveti dreptul sa judecati niste oameni pentru care Steaua inseamna tot.Da...este o pasiune dusa la extrem, este mai mult decat o pasiune!Lasati-i sa-si traiasca viata!
Sunt nenumarate cazurile abuzurilor politiei, dar pe ei nu ii gasiti niciodata vinovati...o torta nu omoara pe nimeni,dar ganditi-va ce poate face un jandarm.Trebuie sa se ajunga la un caz dramatic ca sa realizati cum se comporta animalele alea cu alti oameni? Daca treceati si voi prin ce au trecut acum cateva saptamani baietii de la Sud la Galati, mai gandeati la fel?
Korynna e omul tau din insurgentii,dasta ii iei apararea?Chiar nu iti e rusine sa minti cu nerusinare in tot ce spui?
Va intreb pe majoritatea:nu va inteapa nimic in talpi?Pentru ca,este clar,calcati in strachini.Lasati atacurile la persoana si discutiile ce nu privesc subiectul acestui topic.
Mai bine v-ati gandi cum sa il ajutati pe acest pusti in demersul lui.Ma refer la cei ce au fost martori oculari.
Chiar daca pustiul ar fi fost un huligan si un vagabond,asa cum sunt catalogati suporterii prezenti in peluze,nu trebuia batut cu atata salbaticie...exista legi in tara asta sau ce naiba?A gresit,amendeazal,interzii sa mai intre pe stadion,dar nu il omori!
@AdrianE destul de dificil sa se certe omul cu tine pentru ca ai un mod agresiv de a raspunde si faci de multe ori atacuri la persoana.
Am inteles ca esti din Alba-Iulia,sau din Ardeal de undeva.OK Eu sunt din Craiova...si am fost la meciuri cu tribune arhipline in ultimii 20 de ani.Nu stiu daca se poate asta pe la Bistrita,Alba sau Cluj. In Craiova chiar se mananca fotbal pe paine...nu exagarez.Atunci cand ti-am zis ca stiu multe despre unii fotbalisti,ai iesit repede la atac.Gandeste-te cati fotbalisti craioveni sau olteni au ajuns in ultimii 15 ani la echipe din Bucuresti :Radoi,Raducanu,Danciulescu,Niculescu,fratii Ilie....Gandeste-te ca ei au rude si prieteni in Craiova,iar stirile se afla intr-un oras in care fotbalul este mult mai important decat in tot Ardealul la un loc (cu tot respectul).
Revenind la problema....in 2003 la un meci al nationalei cu Bosnia de la Craiova,m-am dus la hotelul nationalei pentru a da mana cu Aliuta si sa-i zic "Marian esti cel mai bun".Cand toti se bagasera la Mutu pentru autografe am incercat sa ma apropii de Aliuta dar a venit Lacatus si m-a indepartat cu o injuratura. Mai tarziu eram cu niste prieteni in Parcul Romanescu si au venit fortele de ordine sa ne impinga si sa ne injure...n-aveam ce cauta in parc caci baietii urmau sa faca o plimbare si Nea Puiu nu vroia ca ei sa fie cumva deranjati. Iar abuzuri pe stadion...n-are rost sa le mai enumar....am patit si eu destule.Deci aici te inteleg.Dar in inteleg si pe @bla-bla. Caci daca el plateste abonament,de ce sa vada cum minim 10 meciuri in ultimii 3 ani s-au jucat cu portile inchise din cauza unor huligani?
Nu inteleg de unde problema ta cu ardelenii???Cine ti-a zis tie ca in Ardeal oamenii nu apreciaza fotbalul?Crezi ca doar voua,oltenilor va place fotbalul sau sa mergeti la meciuri...Te inseli...Si ca sa-ti aduc si argumente ca in Ardeal lumea stie ce e ala "fotbal" trebuie sa-ti amintesc(desi sunt stelist 100%)ca CFR Cluj e campioana actuala a Romaniei si singura echipa romaneasca care alaturi de Steaua a evoluat in vreodata Liga Campionilor!Si mai mult decat atat a evoluat chiar onorabil in aceasta competitie(Sper sa nu inteleaga nimeni gresit,ca as fi fanul chefereului dar simt nevoia sa-l combat pe redondo)!In caz ca am vreun lapsus te rog sa-mi amintesti de vreo mare performanta facuta de Craiova in ultimii 10 ani in afara de retrogradarea in Liga aII-a...
@bodanelu
Si noi la prima participare in CL am avut rezultate mult peste asteptari. Pur si simplu am fost luati de sus de catre adversare si astfel am strans 5 puncte(mai multe decat BATE)
Daca am ajuns sa ne comparam cu Bate Borisov(care nu inseamna absolut nimic in fotbablul european) chiar nu mai e nimic de zis...
@silviu19
Nu stiu ce varsta ai tu,dar daca ajungem sa comparam fotbalistic Craiova cu Clujul...CFR nu are talente proprii ci doar mercenari,spre deosebire de Craiova care in timp a dat poate cele mai multe talente in fotbalul romanesc. Despre asta era vorba.Chiar daca unii n-au jucat la Craiova,au jucat la Electroputere si erau tot olteni.De altfel la Dinamo in ultimii 10 ani cei mai importanti jucatori au fost Niculescu si Danciulescu...asa ca o comparatie fotbalistica intre Craiova si Ardeal favorizeaza clar pe olteni.Poate esti mai tanar,dar daca nu stii nu e nici un fel de problema sa intrebi.
Korynna e omul tau din insurgentii,dasta ii iei apararea?Chiar nu iti e rusine sa minti cu nerusinare in tot ce spui?
explica`mi si mie , cu ce a mintit in ceea ce a spus?
sau cumva esti jandarm ? ![]()
@silviu19Nu stiu ce varsta ai tu,dar daca ajungem sa comparam fotbalistic Craiova cu Clujul...CFR nu are talente proprii ci doar mercenari,spre deosebire de Craiova care in timp a dat poate cele mai multe talente in fotbalul romanesc. Despre asta era vorba.Chiar daca unii n-au jucat la Craiova,au jucat la Electroputere si erau tot olteni.De altfel la Dinamo in ultimii 10 ani cei mai importanti jucatori au fost Niculescu si Danciulescu...asa ca o comparatie fotbalistica intre Craiova si Ardeal favorizeaza clar pe olteni.Poate esti mai tanar,dar daca nu stii nu e nici un fel de problema sa intrebi.
Cunosc si eu istoria fotbalistica a Craiovei,dar eu nu vorbesc de trecut...Vorbesc de prezent!!!In prezent CFR Cluj e campioana Romaniei!Chiar nu conteaza cine joaca la CFR Cluj!Fotbalistii sunt cu totii niste mercenari!Ce ar fi daca la Barcelona ar juca numai catalani...Ce ar mai fi fotbalul european fara brazilieni,argentinieni sau africani..S-a dovedit ca acesti "mercenari" de la CFR Cluj sunt mai valorosi si mai motivati decat toti oltenii de la echipele din Bucuresti sau Craiova!
Prietene radu18, pana sa ma faci pe mine mincinoasa, verifica-ti sursele! Esti penibil cum te bagi in seama si nici macar nu stii despre ce vorbesti. Ii iau apararea pentru ca este in primul rand un suporter ca oricare altul, deci un frate de-al meu, iar in al doilea rand pentru ca il cunosc. Da, are 16 ani, te bagi la un fight cu el? :laugh:
@korynna
Imi pare rau pentru acest baiat,dar faptul ca te duci la toate meciurile nu te face mai stelist decat altii.E logic ca daca locuiesti in alt oras nu poti fi prezent la toate meciurile precum un bucurestean...poti merge la derbyuri,in cupele europene sau cand ai timp.Nu spun ca este cazul lui,dar stiu baieti din mai multe galerii care fac mereu deplasari,dar care n-au habar despre fotbal.Iar kestia cu pasiunea dusa pana la extrem mi se pare discutabila,caci si idiotul de la meciul cu Charleroi poate spune ca a facut ce a facut din pasiune...(nu ma refer la Daniel- am inteles ca e nevinovat).Ideea e ca de multe ori actiunile unuia sau ale unui grup pot face rau echipei si intregii mase de suporteri (excluderi din competitii,amenzi,suspendari de teren...).Si eu sunt stelist,dar asta nu inseamna ca ma iau la bataie cu primul rival sau intru pe site si postez doar injuraturi.
@bodanelu m-a intrebat la un moment dat ,care sunt valorile clubului Steaua?...ar trebui sa ne intrebam asta cu totii.
Prietene radu18, pana sa ma faci pe mine mincinoasa, verifica-ti sursele! Esti penibil cum te bagi in seama si nici macar nu stii despre ce vorbesti. Ii iau apararea pentru ca este in primul rand un suporter ca oricare altul, deci un frate de-al meu, iar in al doilea rand pentru ca il cunosc. Da, are 16 ani, te bagi la un fight cu el? :laugh:
Esti penibila korynna,ma asteptam la mai multe de la tine,dar vad ca m-am insealat,pacat!
Din cauza unora ca voi,multi oameni de valoare au plecat din Peluza Nord.Din cauza unora ca voi s-a ajuns unde suntem acum.Mi-a fost greu sa plec din peluza,din locul unde practic am crescut,dar cu unii ca voi nu se poate face nimic.Atatea suferinte nu am mai vazut.Am avut si eu varsta voastra,dar parca nu eram ca voi.
P.S auzi la ea sa ma bat cu amaratu ala
pai a intrat zmarandescu in peluza peste voi si va uitati ca la masini straine la voi si tu vrei sa ma bat cu ala?
P.S 2 poate prin deplasari o lasati si voi mai usor...nu va mai dati mari smardoi...nu e frumos ca in deplasari sa te bati cu "gardurile" iara acasa la tine sa fi mielusel!
P.S 3 Nu am nevoie sa imi iei tu apararea mie si nici nu sunt "fratele tau" cum ai spus mai sus!
P.S 4 Nu cred ca are rost sa spun mai multe aici,nu ar fi frumos pentru voi,nu cred ca v-ati simtii foarte confortabil!
Texte luate din cefere-gaz metan live minut cu minut
Fanii CFR-ului de la Peluza 1 au afisat mesajul "Impreuna de 90 de ani! Romania la multi ani", si au aprins torte
Sunt curios cati jandarmi s-au bagat intre ei ca sa ii bata pt ca au aprins tortele alea.
Nu am vazut meciul.Daca poate cineva sa imi spuna...raman recunoscator.