Nu-mi pasa de rezultat in meciu asta.Vreau doar ca unii jucatori(Toja,Semedo,Dayro) sa ne arate adevarata lor valoare.Dayro in ultimul timp s-a lasat dus de val de laudele primite de le Becali iar cei 2 vreau sa dea tot ce au mai bun pt ca nu cred ca ce joaca in acest moment la Steaua este tot ce pot.Nu cred ca este nici pe jumate.Toti 3 + Nicolita ar putea forma un cuplu perfect pentru atac:
Toja - tehnica,dribling,pase catre atacanti
Semedo - viteza si precizie(in ultimul timp nu ne-a prea aratat asta dar vreau sa imi schimb parerea)
Dayro - precizie si tehnica + centrari perfecte
Nicolita - viteza,rezistenta,centrari precise,dorinta de a da tot ce are mai bun
Asta sper eu pentru meciul cu Fiorentina.
Pe scurt:echipa sa joace bine si rezultatul sa fie cel meritat!