e greu....e si Goian suspendat aiurea...parerea mea e ca mai bine merge Ghionea in locul lui rada ... vedem ce joaca Dorinel ca degeaba jucam noi pe forumnu ne i-a nimeni in considerare...
respect!
Ai dreptate.Dar daca ne-ar asculta macar o data,cred ca ar iesi ceva.Echipele care le trimite el in teren mi se par "||" fata de ce ne trebuie noua in acel moment.Adica in loc de blestematul de 4-2-3-1 ar putea foarte usor sa introduca in teren un 4-4-2...Oricum,sper ca va avea inspiratie la acest meci!
Forza Steaua!
