Comentariile au venit in urma unei atitudini trufase si sfidatoare a ciobanului ("facem 12 puncte", "CFR-ul nu o sa faca nici un punct" etc.) plus ca meciul asta a fost unul dintre cele mai slabe pe care le-a facut Steaua de foarte foarte mult timp, e si normal sa fii critic, ce ati fi vrut? Sa ii cocoloseasca? Sa spuna ca arbitrii ne-au furat sansa de a juca finala CL? Au scapat foarte usor dupa prestatia patetica, trebuiau mitraliati a doua zi in presa asa cum sunt laudati cand fac meciuri bune. Dar ei sunt domnisoare nu? Nimeni nu are voie sa spuna ceva rau de ei pentru ca incep si plang. Ati vazut vreo rabufnire de orgoliu la vreunul din cei de pe teren, in afara de Radoi care incepuse sa urce el in atac? Leafa tot merge.
Concluzie : Nu va mai agitati voi sa aparati niste elemente carora oricum nu le pasa de voi sau de acest club, merita laudati cand fac meciuri bune dar si criticati (nu injurati) cand fac meciuri slabe.
