Semedo tata, de ce plm ai venit tu la echipa asta ? Sa ne mananci nervii ? Ori esti vreun unguras de-al CFR -ului care a facut operatie estetica ca in bancul ala cu cainele lui Mircea cel Batran si Baiazid ?
Lasa-ne tata. Pentru ocazia asta nu te pot ierta...Cred ca si un copil de mingi o baga in ate de acolo. Macar sa fi dat pe poarta, in Bornescu, in bara. Dar tu ai dat in ma-ta...
Sunt foarte nervos. Si din nou mare ghinion. Am jucat bine.
Bravo Dayro, bravo Mirel.
