Bravo Dorinele mai baga un inchizator ca sa aparam rezultatul de 0-0, de altfel foarte bun pt noi. Doaaaaamne!!!
Bravo Dorinele mai baga un inchizator ca sa aparam rezultatul de 0-0, de altfel foarte bun pt noi. Doaaaaamne!!!
Semedo si B. Stancu sunt legitimati la Steaua ?
Daca da, proasta alegere.
M-am lamurit. Steaua are o singura schema de atac : mingea la Moreno, care incearca apoi sa dea o pasa perfect printre fundasii adversi pentru unul din mijlocasii laterali.
Sanse de succes : 1/100 de incercari probabil.
Semedo si B. Stancu sunt legitimati la Steaua ?Daca da, proasta alegere.
a primit vreo pasa buna Stancu in meciu asta? mie chiar mi`a placut de el s-a zbatut o gramada dar daca nimeni nu e in stare sa`i dea o pasa buna nu cere mai mult de la el
P.S : Da pe Pedriel ce dracu nu`l baga deloc bai frate? ce are ciuma ce dracu are?! dc l`a mai adus dc il mai tine in lot?
bine ca nu l-a bagat in prelungiri pe Ochirosii
Yeap. UIte unde ne duce "jocul eficient". Uite unde ne duce obsesia pentru "jucatori care sa faca faza defensiva". La 8 egaluri in 16 meciuri.
a primit vreo pasa buna Stancu in meciu asta? mie chiar mi`a placut de el s-a zbatut o gramada dar daca nimeni nu e in stare sa`i dea o pasa buna nu cere mai mult de la el
P.S : Da pe Pedriel ce dracu nu`l baga deloc bai frate? ce are ciuma ce dracu are?! dc l`a mai adus dc il mai tine in lot?
probabil ca nu face faza defensiva
Semedo, tata, ne-ai ingropat din nou. Asta e...daca n-ai cu cine
4 mijlocasi incapabili de o pasa
ce joc sa ai cand nici unul nu stie sa dea o pasa?Banel iar a intrat in perioada lui de gratie gata 2 meciuri bune si gata a mai castigat 2 sezoane
Dorinel cred ca trebuie sa inceapa sa`si faca bagajele..cred ca va fii primu antrenor din istoria Stelei cu care nu s-a reusit nici o victorie :noexpression:
Bravos , baietii ! Tot asa ! Invincibilii ! Batem recordul la egaluri ! Forza FC Egalii SRL !
Steaua este egala cu toti ! Ce fericire . . .
Ne va costa enorm ratarea lu antilopa aia derutata de Semedo.. In min 79 cand zapata avea mingea si cauta pe cineva sai paseze dc Marim nu iesea in margine sa primeasca?? X(X( intra in centru ca bouu.. Daca nu castigam nici nu Urziceni intram si cu capul in rahat ..
cioara aia de semedoo e trimisa special sa ne ingroape la concluzia asta am ajuns
Tudor sa revansat dupa meciu cu CFR
avem cativa jucatori ale caror portiere de la masinile scumpe ar trebui zgariate
ex: Semedoo Bogdan Stancu Lovin ov Petre...
nu am cuvinte mi scarba de mizeria in care e fotbalu asta romanesc inclusiv Steaua ...
ne batem cu copii de 19 ani de la Craiova si jucatori de milioane nu sunt in stare sa aibe o imagine de joc ... nici o faza nimic mingi pe varf si atat
SUNTETI O RUSINE
In ultimele 4 meciuri Lovin a intrat ca rezerva, acum cu ce e vinovat el ca nu castigam nu stiu. Vinovata e intreaga echipa, nu numai Lovin.
N-avem noroc , jocul nu merge chiar asa de prost. Suntem campioni la bare.
Dorinele lasa-ne!
E al n-lea meci in care joci pe stanga cu un dreptaci.Nu ai ochi sa vezi ca nu merge?
Semedo e varza pe stanga.Szekely la fel.
Ce ma-sa tre sa faca si Ochirosii ca sa primeasca o sansa?
De ce l-ai bagat pe Lovin in locul lui Ovidiu Petre?Dintre toate mutarile pe care le puteai face, asta era cea mai ofensiva?
De ce joci tata tot pe sus?
Iti place pe sus?Am inteles ca tu erai specialist la pase lungi.Aici insa nu mai functioneaza modul tau de joc.
Dorinele daca nu poti, lasa-ne!
Golanski,Banel si Radoi au fost cei mai buni azi.Pacat ca Dayro e mult prea rapid pt colegii lui.
Yeap. UIte unde ne duce "jocul eficient". Uite unde ne duce obsesia pentru "jucatori care sa faca faza defensiva". La 8 egaluri in 16 meciuri.
Jucatorii cu vointa is doriti la Steaua, aia care NUMAI alearga, care dau pase in lateral si inapoi, de preferat sa fie deschisi sa joace si portar chiar dar numai pe postul pe care ar da randament NU...... numai fotbal nu se practica la Steaua...............
Cum spunea si cineva mai sus.....ce are fratle meu Pedriel...., Abel Moreno ce are? Cu ce a gresit Tiago Gomez de nu a mai prins echipa astazi......de ce mama masii nu a intrat Tiago in locul lui Petre care a jucat nerefacut......numai intrebari fara raspuns si nervi macinati timp de 90 de minute.......de ce nu a intrat Ochirosii in locul panterei roz ........ de ce jucam fara un mujocla stanga de mai bine de 10 meciuri cand tu ii ai si pe Ochirosii si pe Toja mijlocasi stanga de meserie......
Chiar daca am avut o bara si inca vreo 2 ocazii nu mai putem invoca ghinionul.Dorinel este de vina 100% pentru ceea ce se intampla cum e posibil sa joci cu Ov Petre Semedo si fara nici un varf de atac, nu va enervati dragi stelisti ca nu aveti de ce...
Dayro si-a aratat clasa un pic superioara catorva dintre colegii lui. Sper sa iasa de tot din lipsa asta de forma.
D-apoi nu va suparati (oricat de credinciosi si necredinciosi vom fi noi) sigur nu te ajuta cineva de sus daca alergi cu BULDOZERUL maicute si vrei sa IEI bani inapoi de la manastire.
Ciobane ma tem ca ziua ti se apropie!
NU va mai place Dorinel , sa vina Laca inapoi taticu ? ce ziceti ?, v-ar cam rade mustata.
Dayro si-a aratat clasa un pic superioara catorva dintre colegii lui. Sper sa iasa de tot din lipsa asta de forma.
nu cred ca e lipsa de forma ,mai degraba lipsa de baloane bune,
Avem o echipa rupta in doua, s-a vazut din nou. N-am jucat chiar rau, insa nici nu poti sa zici ca am dominat. Apararea merge acceptabil (pentru campionat), insa mijlocul e slab. De neinteles incapatanarea de a-l titulariza pe Ov. Petre de indata ce se tine jumate de ora plus obsesia cu jucatori de picior drept pe banda stanga. Nu mai zic ca de la mijloc in sus jocul nu s-a schimbat deloc. Inainte ne asteptam la ceva de la Dica, acum se asteapta ceva de la Moreno. Culmea e ca singurul care a tras un sut ca lumea si a creat faza de gol cea mai clara a fost tot columbianul - poate destule, dar nici nu merge asa, sa castige de unul singur.
NU va mai place Dorinel , sa vina Laca inapoi taticu ? ce ziceti ?, v-ar cam rade mustata.
Eu nu vreau sa vina Laca dar tare ma indoiesc de antrenorul Dorinel
Nu prea sunt multe de spus, la asa patron asa echipa, mai pe scurt, petarda de patron, petarde de jucatori...Nu inteleg ce cauta Szekely, Stancu, Lovin la Steaua si se mai pregateste o alta nulitate, Prepelita...