doamne ... e clar cu el
doamne ... e clar cu el
dak nu castigam azi Semedo ia-ti zborul urgent de la Steaua...
semedu e drogat
Bine-acolo , Semedo ! La banane cred ca nimereai.. dar cadrul portii nu prea.
bai semedooo,baaaaaaaaii
nu creeeeeed. daca incepem sa mai dam si in bara, apoi clar ca nu castigam nici azi ![]()
ce ratare semedoo!!
Mirel a luat vitamine
bravo mirele!!!
Dorinele, tata, schimba-l pe Semedo ca nu il vad bine...
Cu Ov Petre si Radoi la constructie vrem noi sa castigam ? Basca Semedo jucat pentru a 10000-a oara pe stanga, cand el a aratat in mod repetat ca NU POATE juca acolo.
Un meci intre echipele cu cel mai mic IQ...Craiova au cei mai prosti suporteri iar Steaua cei mai prosti bosi
de data asta sunt mai optimist.. prevad un 1-0 pt noi gol Stancu
Deci nu mai pot cu comentatorii astia. In ultimele 10 minute pe "mute" m-am uitat la meci. In afara de faptul ca jumatate de repriza numa de penaltyul lui Wobay am auzit, si cum ca Tudor numa pro Steaua arbitreaza, niste incompetenti, antena 1 si gsp la gara.
Dorinele fa ceva la pauza, ca altfel nu te vad bine ![]()
Semedo e pe spate.Sper sa intre Ochirosii.
Semedo e degeaba pana acum.
La fel si Ovidiu Petre care a faultat foarte mult si a stricat vreo 2 mingi coechipierilor la faze fixe.....
Sper sa intre Ochirosii.
Si mie mi se pare ca Semedo e papadie-n vant. Votez, de asemenea, pentru Razvan!
Nici Stancu nu prea-mi place...
Sper s-o dam in atze in a doua repriza!
Inca un meci anost al Stelei desi suntem doar la finalul primei reprize. Cred ca am inceput sa pricep "strategia" lui Dorinel. Steaua are 2-3 ocazii in tot meciul si daca nu marcam asta e tata,am avut "ghinion". Oltenii n-au marcat decat la capitolul penibilitate,atat pe teren(nspe simulari) cat si in tribune(injuraturi la adresa lui Radoi) insa problema este la noi. Steaua isi propune an de an obiective marete insa nu are nici atac si nici mijloc.
Cica noi eram favoritii in aceasta partida insa dupa formula de start nu as spune. Din toti jucatorii de la mijloc doar moreno stie sa preia o mingea si sa dribleze mai departe. O spun pentru a mia oara,Mirel Radoi nu este mijlocas. E mai agresiv decat restul mijlocasilor defensivi insa face joc periculos de multe ori si se simte stingher odata ce trece mijlocul terenului. E fundas 100%. De asemenea nu inteleg ce cauta ov.Petre in teren. Se vede de la o posta ca joace nerefacut si mai mult a stricat jocul,nu cred ca a recuperat nici macar o minge pana acum. La Nicolita,aceeasi poveste,suflet mare,fotbal putin.
De avanposturi n-are rost sa vorbesc foarte mult pentru ca ele NU EXISTA. Fara pivot nici nu existam in teren,iar Semedo si Stancu sunt niste glume de jucatori. Stiu ca ambii joaca din postura de atacanti secunzi si nu se simt bine fara pivot dar mai da-o in pastele ma-sii astia nici nu stiu sa protejeze mingea. Semedo a aratat inca o data de ce Cluj s-a descotorosit de el si sincer nu inteleg ce cauta asta ca titular. A ratat ca un fraier cu poarta goala si ne-a mancat o victorie la florenta. Bine ca vin sarbatorile si luam o pauza de fotbal(daca ce joaca Steaua acum se poate numi fotbal).
Sa speram totusi ca prin vreun bulan vom castiga.
CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
il ador pe Radoi..comentatoru ala idiot a amutit
iaca si bara.doamne suntem blestemati
Urmeaza inca o bara sa facem norma de 2 bare pe meci ..
Nu se poate...ratam, ratam, si IARA BARA!!! Extraordinar asa ceva!!!!!
Doamne numai sa nu se razbune ocaziile!
Tudore du-te si arbitreaz-o pe Barcelona ca vad ca esti varza!!!
numai cu calcaiu stie Dayro ![]()
Incredibil, schimbarea noastra la 0-0, cand suntem disperati dupa victorie, este .... Lovinho.
ai ma ce plm il baga pa Lovin?
sa faca ce? bagal dracu pa pedriel ca stangu vegeteaza
Lovin lipsea...