FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Olympique Lyon - FC Steaua București

«1234»
CreaTor05.11.2008 21:39

Doamne si cand te gadesti ca Becali are bani mai multi decat patronul lui Lyon , iti vine sa te urci pe casa si sa iti dai foc !! Pei cum ba sa ai atatia bani , si nu stii sa-i investesti , sa arunci an de an 10 milioane pe nimicuri fotbalisti bun doar in Liga 1 (nici acolo). Sa nu stii sa faci un brand , sa te autofinantezi . Sa faci baza sportiva moderna , centre de copii si juniori , un stadion frumos aranjat , sa fii an de an acolo in Cl da nu numai de figuratie. Cand o sa faca astea becalii io o sa apar la otv , si o sa imi tai chestia dintre picioare si am sa o mananc !!

ros-albastru4ever05.11.2008 21:41

jaloane,astea sunt jucatorii lu Steaua,niste simple jaloane...nu se poate frate...cu alde finu Radoi care n-are nicio treaba cu fotbalu si cu marinica al carui moment de retragere nu mai vine nu facem treaba

strezahuzum05.11.2008 21:42

Iata cum din nou ni se demonstreaza ca gargara la TV, minciuna, fanfaronada, fitele de mare jucator nevazut decat prin bamboo si importul de expirati pe filiera Giovanni NU POT tine loc de management profesionist, munca cinstita, ambitie, samd, samd.

fiara705.11.2008 21:42

Era sa adorm, noroc cu Reveillere care a dat trezirea.

Inca avem sanse la locul 3 daca batem Fiorentina acasa.

MoWeed05.11.2008 21:46

Un meci dominat de la cap la coada si castigat fara drept de apel de Lyon.

CreaTor05.11.2008 21:46

Da batem fiorentina cu 3-0 , si bayern la ei cu 0-4 !! Ne calificam in UEFA , si lom trofeu !!

Catalyn0705.11.2008 21:47

singurii rasariti din meciu asta...Ogararu si tiago...

 

in rest, suntem la pamant

DanStan05.11.2008 21:47

Mai oameni buni, voi chiar NU STIATI ca nu avem jucatori de mare valoare ? Ati descoperit in meciurile de Champions Legue din toamna asta ? Mi se pare cam naiv sa li se reproseze unor jucatori despre care toti stiam ca nu-s mari valori cum ca de ce n-au valoare.

CreaTor05.11.2008 21:48

Pana la urma in ambele manse scorul este urmatorul :

 

Steaua 3-7 Lyon !! Mai vrem champions ligue ? :bananadance:

zloty05.11.2008 21:48

ce fundasi avem zici cas mumii ,Ghionea iar au trecut baietzi pe langa tine de parca nici nu erai acolo???

DAMASKINOS05.11.2008 21:50

Mai taci frate ca doar aparare avem in momentul de fata. Mijlocul si atacul sunt exclusiv de Liga 1.

Lari05.11.2008 21:50

Impresionant jocul francezilor. Nici Nationala nu cred ca facea fata azi.

 

Clasament:

 

1. Bayern Munchen 4 2 2 0 06-02 8 pct

2. Olympique Lyon 4 2 2 0 08-06 8

3. Fiorentina 4 0 3 1 03-06 3

4. Steaua 4 0 1 3 03-08 1

 

Trebuie sa batem macaronarii in Ghencea! TREBUIE!!!

f234567k05.11.2008 21:51
Mirel Radoi e un jucator slab si un fin care nu va parasi niciodata mosia nasului Becali.

cine sa cumpere asa un jucator ?

N-ai cu cine dom`le...

zloty05.11.2008 21:51
Mai taci frate ca doar aparare avem in momentul de fata. Mijlocul si atacul sunt exclusiv de Liga 1.

frate Ghionea a gafat in nenumarate meciuri , la el ma refeream , cum poate asta inca sa fie titular??

Catalyn0705.11.2008 21:52
frate Ghionea a gafat in nenumarate meciuri , la el ma refeream , cum poate asta inca sa fie titular??

 

 

zi un inlocuitor...p-astia ii avem cu astia jucam

Stanici05.11.2008 22:02
«1234»