Doamne si cand te gadesti ca Becali are bani mai multi decat patronul lui Lyon , iti vine sa te urci pe casa si sa iti dai foc !! Pei cum ba sa ai atatia bani , si nu stii sa-i investesti , sa arunci an de an 10 milioane pe nimicuri fotbalisti bun doar in Liga 1 (nici acolo). Sa nu stii sa faci un brand , sa te autofinantezi . Sa faci baza sportiva moderna , centre de copii si juniori , un stadion frumos aranjat , sa fii an de an acolo in Cl da nu numai de figuratie. Cand o sa faca astea becalii io o sa apar la otv , si o sa imi tai chestia dintre picioare si am sa o mananc !!
