10.11.2008 12:03
Pacat...asteptam mai mult de la acest meci:(.Oricum oboseala se simte tot mai mult si este normal mai ales ca s-a jucat cu aceeasi jucatori de atatea meciuri. Sunt si atatea presiuni...si s-a vazut mai ales la Zapata.
Pacat...asteptam mai mult de la acest meci:(.Oricum oboseala se simte tot mai mult si este normal mai ales ca s-a jucat cu aceeasi jucatori de atatea meciuri. Sunt si atatea presiuni...si s-a vazut mai ales la Zapata.
aia erau rapidisti ?peste gardul despartitor ca s-a vazut si la TV si pe filmuletzul facut de Ultras ca trageau de coregrafie,nici nu aveau voie sa intre in segmentul ala care ar fi trebuie sa fie inchis
Erau de-ai nostri. Pentru a putea desface cortina,au trebuit sa stea un pic mai departe de panza.