Majoritatea care vorbesc si judeca ultrasii sunt oameni care nu au ajuns in viata lor la stadion, care stau acasa in fata televizorului si sparg samanta ca taranii.
Eu pot sa zic ca timp de 3 luni cat petrec in Romania merg la fiecare meci si mi-as lua bastoane in capatana pentru Steaua.
Daca nu intelegi un fenomen mai bine taci si mananca samanta.
Poti sa mergi la meci sa incurajezi echipa, sa canti tot meciul, sa fi ultras si sa stai [...] in banca ta fara sa aprinzi torte sau sa sari la gatul brigazii de securitate ca vor sa aresteze [....].......Ultras nu este un fenomen...este o boala pe cale de disparitie...in vest este data uitarii la noi o sa mai dureze ceva timp....
Sunt vinovati cei care si-au aprins tortele.....normal..e multime........se creaza panica ..nici aia nu mai stiu cine a dat si cine nu....nu vreau sa zic ca este corect ca si-a luat cineva bataie ca a stat pe scaun, insa si eu mi-am luat bastoane pe spate fara sa fac nimic, dar asta nu inseamna ca dau vina pe garda pentru ca cineva aprinde torte.....
Gata cu injuraturile! Sa pastram un ton decent
