Respect Peluza Sud!!!!
Best si altii asa radicali si extremisti: Bai nene ce rezolvi cu injuratul? Crezi ca daca injuri ciobanul va pleca din Ghencea? Nu vezi ca are destui tarani care il sustin? Eu chiar nu va inteleg pe voi la faza cu injuratul. Daca injuri un gabor ca face un abuz cu ce te alegi? Cu bataie+amenda. Daca iti injuri seful de la munca ce castigi? Te da afara! Peluza Nord nu inseamna ca este vanduta daca nu il injura pe cioban ci pur si simplu a preferat sa-l ignore. Momentan nu ai ce sa-i faci! DEGEABA LATRI DACA NU MUSTI! Vrei sa scapi de el? Facem cheta si angajam un lunetist... ii devastam mybachul ii dam foc la casa. Daca tot sunteti asa extremisti! Nu rezolvam nimic cu injuratul... si oricat de nedrept si necinstit ar fi tot noi si echipa avem de pierdut!
