Asta nu e vina nimanui, e vina acestui neam de lasi care nu are taria sa stea unit vreodata. Toti ne calca in picioare, ne scuipa-n ochi flegme jegoase, si noi le acceptam ...De proteste de strada, cine sa se ocupe de organizare, de fly-ere, de autorizatii?
prima fraza ...poti s-o mai repeti odata.cit despre proteste....ce autorizatii si vrajeli...BAI FRATILOR! ADUNAREA LA UNIVERSITATE PUR SI SIMPLU..ZI DE ZI DACA IUBITI ECHIPA ASTA.la inceput poate o sa fim mai putini...dar si cind ne-om stringe citeva zeci e mii si blocam centrul bucurestiului in fiecare zi citeva ore pe zi,ca sa numai zic ca exemplul nostru poate fi urmat si in alte orase...pai mai rezista maimuta mai mult de o luna?...dar se pare ca ajungem de unde am pornit si citez:,,Asta nu e vina nimanui, e vina acestui neam de lasi care nu are taria sa stea unit vreodata. Toti ne calca in picioare, ne scuipa-n ochi flegme jegoase, si noi le acceptam ... ´´asa ca pina atunci eu unu o sa ma duc la hochei,hanbal,baschet,ca sa sustin Steaua,cit despre fotbal...uitati-va fratilor pe eurosport 2 in weekend,stam linistiti in fotolii si vedem fotbal de super calitate.
