oricum ar fi trebuie sa facem ceva si in primul rand sa nu mai blamam jucatorii!!!!!!Vina nu e neaparat la ei.Am mai zis ca cel mai greu este pe teren!!! Suntem ca admiratorii sahului, ne uitam de pe margine la cei care joaca si fac jocul, dar greul e jos pe tabla sau pe iarba.
Cei mai multi dintre ei au valoare intr-adevar si chiar daca mai gresesc, nu trebuie blamati, jigniti, etc..
Singura problema MAJORA pe care o avem este, desi n-am vrut s-o cred, acest cuplu de finantatori.
Ne trebuie totusi finantator dar nu de acest grad de nesimtire si prostie, ne trebuie un fiantator adevarat, insa nu stiu cum va fi sa-l gasim, sau de asemeni nu stiu cum vom scapa de acestia.
Daca vine Piturca la Steaua, ca manager, cred ca vom retrograda, dar nu conteaza, voi tine cu Steaua in continuare si in B. Poate atunci ne vom trezi si poate se va intampla ceva bun.
Forza Steaua!
