Pentru mine cei care au fost anti-Lacatus sunt si pro-Becali!
N-o sa mai pot dormi... pana la alegeri cand, evident, votez ce trebuie
Culoarea gri iti spune ceva?
Mie da, tie se pare ca nu ti-a spus cand AI ALES sa-l critici permanent pe Lacatus, chiar si in momentul cand a obtinut o calificare in Champions League.
@lari
Daca ai spus ca daca nu avem rabdare cu Lacatus, atunci cu cine sa avem, inseamna ca nu ai fost anti-Lacatus!
Mesajul este adresat celor care nu realizeaza odata ca raul cel mai mare la aceasta echipa este Becali.
Si argumentul cu cine ar veni in locul lui Becali nu tine, cred ca s-ar gasi imediat investitori seriosi, DIN AFARA, care sa preia clubulul cel mai cunoscut din Europa de EST!
