alex prietene, "tinerii aia" nu se arunca in teren o data pe an, la un meci de Cupa, cand practic nu au avut pana acum nici o tangenta cu antrenorul, tactica, sau o mare parte din coechipieri.
Daca erau buni, bateau Sportul, indiferent de cat de obisnuiti sau nu erau unul cu celalalt!
Cata cunoastere a fenomenului tradeaza aceasta afirmatie... Imi aduce aminte de "Daca dadeam cu un gol mai mult ca ei, castigam".
Bine ca esti tu un fin cunoscator al fenomenului, tu care il criticai pe Lacatus dupa egalul obtinut la Istanbul, tu care aruncai cu noroi si murdareai un simbol al Stelei, actual antrenor, care pana atunci nu ratase niciun obiectiv.
O intrebare am pentru tine, in calitatea ta de profesor intr-ale fotbalului: de ce nu a mai jucat DETERMINAREA in meciul de ieri?
