Bai, care e problema?
Inainte de meci erau numai postari de genul: "luam cel putin 3 goluri" sau "pe mine nu ma reprezinta nationala asta". Am facut 2-2 cu Franta si vad ca nemultumirea a crescut. De ce? Ca n-am luat 3 sau 4?
P.S. uebmaster, la primul post in care mai scrii ca Romania e o tara de kkt iei un ban mai mare ca tine. Oriunde postezi, scrii asta, deci e clar ca ai o probema.
Nu e nimic rau.
Dar parca ar fi putut sa puna si ceva indicatii de genul:
1.Atacati pe centrul pt ca cuplul Boumsong-Abidal nu e deloc omogen si primul e si iesit din forma.
2.Incercati schimbari de directie.
3.Pe teren sunteti 10.Nu dati tot la Mutu.
4.Incercati suturi de la distanta -> se pot obtine cornere.
5.Cornerele sau fazele fixe sa fie exploatate la maxim.
etc
Ma doare in cot ce face Piturca.Daca el crede ca 2-2 acasa cu Franta antrenata de Domenech(care a luat 3 de la Austria) e o performanta, e problema lui.
Ar trebui totusi sa o lase mai moale cu arogantele si aerele astea de superior din moment ce pe banca el e foarte modest.
p.s.
Ronaldo, Benzema si Malouda au jucat ca niste cizme.Si nici Henry nu a jucat mult mai bine.La fel de bine puteam juca eu sau tu si rezultatul ar fi fost la fel.
Pe terenul de fotbal nu joaca numele sau salariul pt tine.