FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul - Steaua 2 - 0 (1 - 0)

«1234»
Ic3MaN17.10.2008 07:36

Batem sigur azi.Intra piesele grele.Revine si Ovidiu,plus ca o sa joace si Radoi si Nicolita.pacat ca szekely e out pt azi.

Victorie neaparat azi.HAI Steaua!

razvan_stelist200717.10.2008 10:23

trebuie neaparat sa batem dupa egalul cu cs otopeni...nu dau niciun pronostic gen 3-0 2-1...trebuie sa batem , chiar si 1-0 e perfect.egalul nu e bun :wall: LUPTA Steaua....VREM VICTORIE !

SzabiStelistu17.10.2008 11:33
Batem sigur azi.Intra piesele grele.Revine si Ovidiu,plus ca o sa joace si Radoi si Nicolita.pacat ca szekely e out pt azi.

Victorie neaparat azi.HAI Steaua!

am auzit si eu de szekely...dar de ce nu joaca???pentru cartonase,sau e accidentat??:-s

dr.adrian917.10.2008 11:45

Zapata- Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Lovin - Semedo, Tiago, Nicolita - Arthuro

 

3 mijlocasi defensivi de la bun inceput... :thumbdown:

sa vedem cum merge treaba...

fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

punkboy17.10.2008 12:09
:( a inceput meciul si eu il vad la TV :( 0-0 min 1
SzabiStelistu17.10.2008 12:32

gol......ata ete....greseste iarasi zapata :-s

sabin130717.10.2008 12:34

Cum draq ma? Ala rateaza din 7 metri si Zapata o comite iar. E de vina Lacatus si pt asta..

Dj17.10.2008 12:36

cum MM a comis`o iar zapata??

punkboy17.10.2008 12:42

1-0 ba ga mi as .....

alexys17.10.2008 12:46

iar nu jucam nimic dupa gol...incredibil...zapata praf

 

Dj17.10.2008 12:49

jucam ma si noi ceva?

alexys17.10.2008 12:57

da..dar nu azi!

 

doamne cum sa fie asa de impiedicati??sa nu poti da in minge din careul mic????

punkboy17.10.2008 13:03

maxim 500 de persoane la acest meci programat AIUREA in TRAMVAI

rLz17.10.2008 13:06

daca mai experimenteaza mult Lacatus... adio campionat , adio cl , adio UEFA , adio tot ...

Sunt curios daca nu sar baga becali o singura data care ar fi configuratia adevarata a lui Lacatus?

cornisa5817.10.2008 13:08

Meci foarte frumos suntem conduși la pauzã cu 1 - 0 nici nu mai pot sã mã uit

Dj17.10.2008 13:20

cred ca ma apucau si pe mine dracii daca ma uitam la meci...

 

MMLMMN17.10.2008 13:22

Cel mai rau e ca nu jucam nimic.

Oare cat vom mai lua jucatori vazuti pe CD?

weeezer17.10.2008 13:41

Voi vedeti meciul pe cooltv? la mine nu vrea, nici pe freetv.ucoz :(

Dj17.10.2008 13:44

mai bine ca nu`l vezi weezer....

razvan_stelist200717.10.2008 13:45

e SCANDALOS....e minutul 77 si nu am jucat nimic......zapata e DE RAHAT !!!nu mai suport sa jucam asa....sa plece Lacatus...sa vina Oli

Bogdan4Steaua17.10.2008 13:46

Mi-e scarba...

 

Cand riscam si noi? Mai sunt 15 minute si facem schimbari post pe post... penibil.

 

Kapetanos nu mai joaca pentru ca asa vrea Becali, Lacatus executa!

 

Abordam meciul cu 3 inchizatori, nu suntem capabili de nimic. Nu exista scuze, exista doar o mediocritate in care ne complacem.

 

Economisim benzina pentru meciul din UCL? Patetic...

Dj17.10.2008 13:50

si cand o sa ne bata Lyon...o sa vina cu scuze.."am fost obositi de la meciul de vineri de la galati"

 

iar a gresit zapata? valeeeeeeeeeeeeeeu doamneeeeeeeeee

Bogdan4Steaua17.10.2008 13:55

2-0. Circul continua!

 

Am gasit deja scuza... ora de disputare a partidei. Baietii nostri nu joaca decat de la 21:45. Ptiu, drace!

cornisa5817.10.2008 13:55
Voi vedeti meciul pe cooltv? la mine nu vrea, nici pe freetv.ucoz :(

ce bine cã nu-l vezi suntem de tot rahatul ne conduce Oțelul cu 2 - 0 nu mai am cuvinte și eu mã grãbeam acasã sã mã uit la meci forzateaua

Flaviu8617.10.2008 13:55

Imi pare rau dar in conditiile astea Lyon nici nu o sa "discute" cu noi. :( Oricum Forza Steaua pana la moarte, dar degeaba...

«1234»