ma duc sa pun la pariuri pe Otelu. Macar am 2 variante
1. pierde Steaua, da' castig la pariuri ![]()
2. pierd la pariuri, da' castiga Steaua ![]()
ma duc sa pun la pariuri pe Otelu. Macar am 2 variante
1. pierde Steaua, da' castig la pariuri ![]()
2. pierd la pariuri, da' castiga Steaua ![]()
ma duc sa pun la pariuri pe Otelu. Macar am 2 variante1. pierde Steaua, da' castig la pariuri
2. pierd la pariuri, da' castiga Steaua
si daca facem egal???
ma duc sa pun la pariuri pe Otelu. Macar am 2 variante1. pierde Steaua, da' castig la pariuri
2. pierd la pariuri, da' castiga Steaua
si daca facem egal???
pierdem cu toti..
Lacatus a incercat sa-l convinga pe Ogararu sa joace pe partea stanga a apararii pentru a-i face loc lui Golanski. Fara succes. Nici Golanski nu doreste sa joace pe stanga si bine face. Bine ar face si ceilalti jucatori care sunt incercati pe mai multe posturi, sa refuze.
Apropos de Dayro - Schalke 04 Gelsenkirchen, din Bundesliga, ofera 5 milioane euro pe el. Multumim, nu. Avem nevoie de el. Inca nu a aratat maxim din cat poate sa dea pe teren. Si nici macar atunci.
De unde stii u aceste lucruri...au aparut intr-un ziar de sport sau cum ai aflat?? ![]()
macar pe astia sa-i bateti
Cica macar p-astia!=)) Pai Otelul e una dintre echipele cele mai periculoase ale campionatului.Scoatem maxim 1 punct la Galati...
Cica macar p-astia!=)) Pai Otelul e una dintre echipele cele mai periculoase ale campionatului.Scoatem maxim 1 punct la Galati...
MACAR... sa luam 1 punct ![]()
parca vad...iarasi...jucatorii spun....,,un egal n-ar fi rau".....ca intodeauna merg la egal....de aia nu castigam!in fine!sper sa scoatem un punct pana la urma......ca de castigat n-o sa castigam!
cum de castigat nu castigam ??? Steaua e Steaua si TREBUIE sa castige ![]()
trebuie gandit pozitiv...
Pierem 3 0 .... iar Lacatus va zice ca a fost un meci greu si ca trebuie sa recuperam punctele si sa ne pregatim de cl...blabla...si ca toate echipele vor avea probleme la galati...si ca am abordat meciul cu prea multa lejeritate...ca trebuie sa jucam mai serios...si alte scuze penibile...
50 Ron biletul la Otelul-Steaua.....din pacate nu voi merge ,mai Pun 25 Ron si vin acasa cu Lyon :X
stie cineva unde o sa fie cazati jucatorii Stelei in Galati?
@SteelBoy
De ce ? Vrei sa ii deranjezi noaptea sau sa bati stelistii veniti pentru autografe ? ![]()
poi vreau eu autografe:)) sunt din galati dar sunt stelist:D
Fratilor,avem un meci chiar greu la Galati,dar daca nici aici nu batem e groasa rau.Ar fii bine sa castige Clujul cu Dinamo,iar cu victoria noastra am fii la un punct in spate
Se mai gasesc bilete la stadion in Galati ?
posibil
Probabil ca vor fi 50 de lei... Asa a fost cu CFR Cluj si cu siguranta nu vor fi mai ieftine cu Steaua.
fratilor observ pe aici numa brigazi din gl ... dealde yang.. si cum se mai numesc aia .. steelboy
) cei cu voi mah verilor ca de altfel vad pe toti peretii "sustineti echipa locala"
pe draq cu echipa voastra locala
) .. ce doriti ? info sa ne ciomagim ? :-j
NASCUT IN ROS SI ALBASTRU ![]()
DanyS
Se mai gasesc bilete la stadion in Galati ?
sincer bilete se vor gasi si dupa meci
nu dau astia 50 lei pe un bilet
)
nu cred ca vor fi mai mult de 5000 de oameni in tribune
)
poti procura de la galerie ca vine unu cu punga de bilete
) ca in toti anii ![]()
Steaua Steaua ![]()
Niste INAPTI astia de la Otelul... de cand se lauda ca isi pun nocturna... si nici acum nu au...
Deci eu nu o sa vad meciul k e la 3 si la 3 sunt la scoala ![]()
TOATE echipele au nocturna, numai Otelu' NU... ![]()
Niste INAPTI astia de la Otelul... de cand se lauda ca isi pun nocturna... si nici acum nu au...Deci eu nu o sa vad meciul ca e la 3 si la 3 sunt la scoala
TOATE echipele au nocturna, numai Otelu' NU...
ramos chiuleste ca fac acelash lucru ![]()
-----------Pedriel-Arthuro
--------Toja-Dayro-Semedo-
---------------Thiago
-Marin-Goian-Ghionea-Golanski
---------------Rufay
Prea buna echipa asta....Sa jucam un fotbal latina!!
-----------Pedriel-Arthuro--------Toja-Dayro-Semedo-
---------------Thiago
-Marin-Goian-Ghionea-Golanski
---------------Rufay
Prea buna echipa asta....Sa jucam un fotbal latina!!
toja si Dayro nu cred ca o sa joace ![]()
un meci greu ne asteapta maine, dar noi o sa gasim scuze multe....sper sa invingem insa o sa ne fie foarte greu.
+ca Dayro nu joaca
Zapata
Ogararu-Goian-Ghionea-P.Marin
Lovin
Szekely-Tiago-Semedo
Stancu
Pedriel
Zapata
Golanski-Goian-Ghionea-P.Marin
Lovin
Szekely-Tiago-Semedo
Pedriel-Arthuro(Kapetanos)
Poate nimereste si Lacatus un 11 de data asta... ![]()