FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul - Steaua 2 - 0 (1 - 0)

«1234»
Catalyn0714.10.2008 18:40

ma duc sa pun la pariuri pe Otelu. Macar am 2 variante

1. pierde Steaua, da' castig la pariuri :wanker:

2. pierd la pariuri, da' castiga Steaua :thumbup:

Ic3MaN14.10.2008 21:55
ma duc sa pun la pariuri pe Otelu. Macar am 2 variante

1. pierde Steaua, da' castig la pariuri :wanker:

2. pierd la pariuri, da' castiga Steaua :thumbup:

 

 

 

 

 

si daca facem egal???

SteauaB14.10.2008 22:36
ma duc sa pun la pariuri pe Otelu. Macar am 2 variante

1. pierde Steaua, da' castig la pariuri :wanker:

2. pierd la pariuri, da' castiga Steaua :thumbup:

 

 

 

 

 

si daca facem egal???

 

pierdem cu toti..

andrey_ptm_steaua14.10.2008 23:28
Lacatus a incercat sa-l convinga pe Ogararu sa joace pe partea stanga a apararii pentru a-i face loc lui Golanski. Fara succes. Nici Golanski nu doreste sa joace pe stanga si bine face. Bine ar face si ceilalti jucatori care sunt incercati pe mai multe posturi, sa refuze.

 

Apropos de Dayro - Schalke 04 Gelsenkirchen, din Bundesliga, ofera 5 milioane euro pe el. Multumim, nu. Avem nevoie de el. Inca nu a aratat maxim din cat poate sa dea pe teren. Si nici macar atunci.

 

De unde stii u aceste lucruri...au aparut intr-un ziar de sport sau cum ai aflat?? :steag_cruce_invers:

slyboy15.10.2008 06:57

macar pe astia sa-i bateti

 

DelPiero1015.10.2008 12:31

Cica macar p-astia!=)) Pai Otelul e una dintre echipele cele mai periculoase ale campionatului.Scoatem maxim 1 punct la Galati...

SRamos15.10.2008 15:42
Cica macar p-astia!=)) Pai Otelul e una dintre echipele cele mai periculoase ale campionatului.Scoatem maxim 1 punct la Galati...

MACAR... sa luam 1 punct :unsure:

SzabiStelistu15.10.2008 19:54

parca vad...iarasi...jucatorii spun....,,un egal n-ar fi rau".....ca intodeauna merg la egal....de aia nu castigam!in fine!sper sa scoatem un punct pana la urma......ca de castigat n-o sa castigam!

RaMs3s15.10.2008 20:39

cum de castigat nu castigam ??? Steaua e Steaua si TREBUIE sa castige :thumbsup:

trebuie gandit pozitiv...

Fan FC Steaua15.10.2008 21:49

Pierem 3 0 .... iar Lacatus va zice ca a fost un meci greu si ca trebuie sa recuperam punctele si sa ne pregatim de cl...blabla...si ca toate echipele vor avea probleme la galati...si ca am abordat meciul cu prea multa lejeritate...ca trebuie sa jucam mai serios...si alte scuze penibile...

punkboy16.10.2008 06:56

50 Ron biletul la Otelul-Steaua.....din pacate nu voi merge ,mai Pun 25 Ron si vin acasa cu Lyon :X

SteelBoy16.10.2008 09:00

stie cineva unde o sa fie cazati jucatorii Stelei in Galati?

_yang16.10.2008 11:29

@SteelBoy

 

De ce ? Vrei sa ii deranjezi noaptea sau sa bati stelistii veniti pentru autografe ? :cursing:

SteelBoy16.10.2008 16:23

poi vreau eu autografe:)) sunt din galati dar sunt stelist:D

redondo16.10.2008 16:46

Fratilor,avem un meci chiar greu la Galati,dar daca nici aici nu batem e groasa rau.Ar fii bine sa castige Clujul cu Dinamo,iar cu victoria noastra am fii la un punct in spate

kapp0ne16.10.2008 17:14

Se mai gasesc bilete la stadion in Galati ?

punkboy16.10.2008 17:27

posibil

ULTRAS DanyS16.10.2008 19:11
Probabil ca vor fi 50 de lei... Asa a fost cu CFR Cluj si cu siguranta nu vor fi mai ieftine cu Steaua.

 

 

http://www.Otelul-galati.ro/stire.php?id=1161

 

fratilor observ pe aici numa brigazi din gl ... dealde yang.. si cum se mai numesc aia .. steelboy :))) cei cu voi mah verilor ca de altfel vad pe toti peretii "sustineti echipa locala" :)) pe draq cu echipa voastra locala :))) .. ce doriti ? info sa ne ciomagim ? :-j

NASCUT IN ROS SI ALBASTRU :steagcruce:

fularultras DanyS

ULTRAS DanyS16.10.2008 19:16
Se mai gasesc bilete la stadion in Galati ?

sincer bilete se vor gasi si dupa meci ;) nu dau astia 50 lei pe un bilet :)))

nu cred ca vor fi mai mult de 5000 de oameni in tribune :)))

 

 

poti procura de la galerie ca vine unu cu punga de bilete :))) ca in toti anii ;)

 

:steag_cruce_invers: Steaua Steaua :steag_cruce_invers:

SRamos16.10.2008 19:16

Niste INAPTI astia de la Otelul... de cand se lauda ca isi pun nocturna... si nici acum nu au...

Deci eu nu o sa vad meciul k e la 3 si la 3 sunt la scoala :cursing:

TOATE echipele au nocturna, numai Otelu' NU... :cursing:

ULTRAS DanyS16.10.2008 19:23
Niste INAPTI astia de la Otelul... de cand se lauda ca isi pun nocturna... si nici acum nu au...

Deci eu nu o sa vad meciul ca e la 3 si la 3 sunt la scoala :cursing:

TOATE echipele au nocturna, numai Otelu' NU... :cursing:

ramos chiuleste ca fac acelash lucru ;)

SteauaB16.10.2008 19:49

-----------Pedriel-Arthuro

--------Toja-Dayro-Semedo-

---------------Thiago

-Marin-Goian-Ghionea-Golanski

---------------Rufay

 

Prea buna echipa asta....Sa jucam un fotbal latina!!

kapp0ne16.10.2008 19:51
-----------Pedriel-Arthuro

--------Toja-Dayro-Semedo-

---------------Thiago

-Marin-Goian-Ghionea-Golanski

---------------Rufay

 

Prea buna echipa asta....Sa jucam un fotbal latina!!

 

toja si Dayro nu cred ca o sa joace :)

1uLy4Nn16.10.2008 20:09

un meci greu ne asteapta maine, dar noi o sa gasim scuze multe....sper sa invingem insa o sa ne fie foarte greu.

 

+ca Dayro nu joaca

SRamos17.10.2008 07:10

Zapata

Ogararu-Goian-Ghionea-P.Marin

Lovin

Szekely-Tiago-Semedo

Stancu

Pedriel

 

Zapata

Golanski-Goian-Ghionea-P.Marin

Lovin

Szekely-Tiago-Semedo

Pedriel-Arthuro(Kapetanos)

 

Poate nimereste si Lacatus un 11 de data asta... :thumbdown:

«1234»