Cu totii il iubiti pe Lacatus, dar spuneti voi sincer, va place cum joaca Steaua? (avand in vedere si lotul pe care il are)
Si nu vreau exemple gen " am batut pe gaz metan si pe Farul la 3 goluri". In afara de meciul cu Galatasaray, cand echipa a jucat aproape perfect zic eu, nu prea am vazut meciuri cu adevarat frumoase contra unor echipe valoroase. Pana acum am picat toate testele : infrangere cu Vaslui, egal cu CFR, infrangere cu bayern, egal cu fiorentina, pentru ca astea sunt meciurile cu adevarat "tari" pe care le-a jucat Steaua.
Comparativ insa, cu jocul javrelor sau a zburatoarelor, e adevarat, Steaua joaca divin.
PS: IL IUBESC PE BECALI! E IDOLUL MEU!
