FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua și diverse pasiuni

«1234»
CoRsSo04.10.2008 18:10

Cu totii il iubiti pe Lacatus, dar spuneti voi sincer, va place cum joaca Steaua? (avand in vedere si lotul pe care il are)

Si nu vreau exemple gen " am batut pe gaz metan si pe Farul la 3 goluri". In afara de meciul cu Galatasaray, cand echipa a jucat aproape perfect zic eu, nu prea am vazut meciuri cu adevarat frumoase contra unor echipe valoroase. Pana acum am picat toate testele : infrangere cu Vaslui, egal cu CFR, infrangere cu bayern, egal cu fiorentina, pentru ca astea sunt meciurile cu adevarat "tari" pe care le-a jucat Steaua.

 

Comparativ insa, cu jocul javrelor sau a zburatoarelor, e adevarat, Steaua joaca divin.

 

PS: IL IUBESC PE BECALI! E IDOLUL MEU!

xray_rom04.10.2008 22:18
Pai Hagi a plecat de la Steaua avand doar 2 infrangeri: Cu Urziceni si cu Slavia .

 

Figure it out!

A plecat la timp! In CL isi "marea" palmaresul:))

Intodeauna a plecat atunci cand realizarile erau pe cale sa-i stirbeasca imaginea!

A declarat singur la Vali Moraru!

 

Ingerul din Ghencea06.10.2008 20:47

superb articolul scri super frumos :) felitatiunile mele :thumbsup::notangel:forzateaua

«1234»