21.10.2008 15:41
iar incepem cu un om in minus?
ps: care are excel 2007 sa ma contacteze pe mess sa rezolv si problema clasamentului.
LE:am rezolvat cu clasamentul
iar incepem cu un om in minus?
ps: care are excel 2007 sa ma contacteze pe mess sa rezolv si problema clasamentului.
LE:am rezolvat cu clasamentul
Hai c-ai comis-o bine de tot, Roby ![]()
Stai flex, ma inteleg baietii. ![]()
intelegem , dar e cam aiurea... sa vedem poate gasim un inlocuitor.
ps: un moderator sa urce topicul cu etapele la importante.
Si eu te inteleg, dar mi-era dor sa jucam, d-asta sunt dezamagit ![]()
Ehh.. Vad ca ti'e pofta de un "tort" ceva.
)
As vrea sa il inlocuiesc eu pe roby,daca s-a retras .......
Am fost si testat.
decat 17 mai bine god........imi pare rau roby...pacat ca nu s-a potrivit......