FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe

«1234»
bubutza21.10.2008 15:41

iar incepem cu un om in minus?

 

ps: care are excel 2007 sa ma contacteze pe mess sa rezolv si problema clasamentului.

LE:am rezolvat cu clasamentul

blindica21.10.2008 15:53

Hai c-ai comis-o bine de tot, Roby :)

RobYnho21.10.2008 15:56

Stai flex, ma inteleg baietii. :)

bubutza21.10.2008 16:09

intelegem , dar e cam aiurea... sa vedem poate gasim un inlocuitor.

 

ps: un moderator sa urce topicul cu etapele la importante.

blindica21.10.2008 16:53

Si eu te inteleg, dar mi-era dor sa jucam, d-asta sunt dezamagit :steag_sah_mic:

RobYnho21.10.2008 17:36

Ehh.. Vad ca ti'e pofta de un "tort" ceva. ;))

GOD21.10.2008 20:25

As vrea sa il inlocuiesc eu pe roby,daca s-a retras .......

 

Am fost si testat.

ronaldo_020121.10.2008 20:59

decat 17 mai bine god........imi pare rau roby...pacat ca nu s-a potrivit......

«1234»