FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe

«1234»
i0nutz8318.10.2008 10:35

sory nu si-a rezolvat probleme legate de pc, nu poate juca sez. asta;

i0nutz8318.10.2008 12:20

9. only_babbardel1

10. alinn50c

11. hitchockian

12. cosmin_marin25

13. ss_ultra

14. serilius_2005

15. tazonne

16. roby29steaua *

17.

18.

 

Restul nu au fost admisi sau nu au putut fi contactati. Inscrierile continua pentru ultimele doua locuri libere ! Puteti sa va alegeti echipe, atentie ! altele decat cele deja alese in A si B pana acum.

Toti cei de mai sus au primit mail-uri de confirmare.

KINSKI18.10.2008 13:13

cosmin_marin25 => UDINESE

RobYnho18.10.2008 13:14

roby29steaua - VfB Stuttgart

ronaldo_020118.10.2008 13:32

9. only_babbardel1

10. alinn50c

11. hitchockian

12. cosmin_marin25

13. ss_ultra

14. serilius_2005

15. tazonne

16. roby29steaua *

17.gattuso_gh

18.

 

 

gattuso_gh a fost testat de mine:)

 

GatTuSo18.10.2008 13:44

gattuso_gh:

 

 

PANATINAIKOS

Vertigo18.10.2008 14:03

hitchockian - BORDEAUX

AliN4u18.10.2008 14:13

nu conteaza ordinea ?

blindica18.10.2008 14:31

e primu venit, primu servit dupa ce se stabilesc noii alesi, asa stiam

AliN4u18.10.2008 14:40

in cazu` asta , alinn50c - Hamburger SV

BADboySteaua18.10.2008 15:03

9. only_babbardel1

10. alinn50c------------->Hamburger SV

11. hitchockian --------->Bordeaux

12. cosmin_marin25---->Udinese

13. ss_ultra

14. serilius_2005-------->Boca Juniors

15. tazonne-------------->Marseille

16. roby29steaua * ---->Vfb Stuttgart Bine ai venit :D

17.gattuso_gh----------->Panatinaikos

18.

Serilius18.10.2008 19:21

14.serilius_2005- Boca Juniors

tazonne18.10.2008 20:07

tazonne-Marseille

AliN4u19.10.2008 09:17

1. blind1ro --------------> Werder Bremen

 

2. mihainho86 ----------> Villarreal

 

3. yamasha_tusca ------> Schalke 04

 

4. enquist_ro ------------> Everton

 

5. buli2buli --------------> Aston Villa

 

6. nnmfifa08 ------------> FC Porto

 

7. badboy_steaua ------> Benfica

 

8. i0nutz83 --------------> Newcastle

 

9. only_babbardel1 ----->

 

10. alinn50c ------------>Hamburger SV

 

11. hitchockian --------->Bordeaux

 

12. cosmin_marin25 --->Udinese

 

13. ss_ultra-------------->

 

14. serilius_2005 ------->Boca Juniors

 

15. tazonne ------------->Marseille

 

16. roby29steaua ------>Vfb Stuttgart

 

17.gattuso_gh ---------->Panatinaikos

 

18.

ste_farfan19.10.2008 10:40

18. amf_fifa Sporting

i0nutz8319.10.2008 10:47

@ste_farfan: indeplinesti conditiile ?

ste_farfan19.10.2008 10:51
@ste_farfan: indeplinesti conditiile ?

 

care sunt alea?:D

Sergyu1619.10.2008 11:28

Poate ar fi trebuit sa citesti un regulament inainte . Si conditiile pentru care intri in campionat. Am vazut ca mai era cineva inscris.

BabBarDeL19.10.2008 12:38

9. only_babbardel1 - Golania

GOD19.10.2008 12:51

Nu inteleg dc nu am meritat in fine.

 

 

Succes celor de mai sus,probabil ca 5-1 cu ionut nu a fost de ajuns,daca ar fi terminat meciu si nu iesea probabil aveam sanse. .......

 

 

Sa aveti un sezon plin de bucurii .

 

 

Ne vedem in 2009

RobYnho19.10.2008 12:56

Mai traiesti, God ?? :worthy:

bubutza19.10.2008 13:17
9. only_babbardel1 - Golania

 

glumesti nu?

BabBarDeL19.10.2008 13:34
9. only_babbardel1 - Golania

 

glumesti nu?

 

 

nu..e din Brazilia

Sergyu1619.10.2008 14:21

De unde e asta?

crist3a19.10.2008 15:34

Off-topic!

Am prins acu la pariuri un meci...Altach - Salzburg 3-4...ce meci;)). 2-0 pt altach, 3-2 pentru salzburg, egalare rapida, iar in minutul 90 M. Janko a marcat al patrulea gol pentru el si pentru Salzburg:D

«1234»