sory nu si-a rezolvat probleme legate de pc, nu poate juca sez. asta;
sory nu si-a rezolvat probleme legate de pc, nu poate juca sez. asta;
9. only_babbardel1
10. alinn50c
11. hitchockian
12. cosmin_marin25
13. ss_ultra
14. serilius_2005
15. tazonne
16. roby29steaua *
17.
18.
Restul nu au fost admisi sau nu au putut fi contactati. Inscrierile continua pentru ultimele doua locuri libere ! Puteti sa va alegeti echipe, atentie ! altele decat cele deja alese in A si B pana acum.
Toti cei de mai sus au primit mail-uri de confirmare.
cosmin_marin25 => UDINESE
roby29steaua - VfB Stuttgart
9. only_babbardel1
10. alinn50c
11. hitchockian
12. cosmin_marin25
13. ss_ultra
14. serilius_2005
15. tazonne
16. roby29steaua *
17.gattuso_gh
18.
gattuso_gh a fost testat de mine:)
gattuso_gh:
PANATINAIKOS
hitchockian - BORDEAUX
nu conteaza ordinea ?
e primu venit, primu servit dupa ce se stabilesc noii alesi, asa stiam
in cazu` asta , alinn50c - Hamburger SV
9. only_babbardel1
10. alinn50c------------->Hamburger SV
11. hitchockian --------->Bordeaux
12. cosmin_marin25---->Udinese
13. ss_ultra
14. serilius_2005-------->Boca Juniors
15. tazonne-------------->Marseille
16. roby29steaua * ---->Vfb Stuttgart Bine ai venit ![]()
17.gattuso_gh----------->Panatinaikos
18.
14.serilius_2005- Boca Juniors
tazonne-Marseille
1. blind1ro --------------> Werder Bremen
2. mihainho86 ----------> Villarreal
3. yamasha_tusca ------> Schalke 04
4. enquist_ro ------------> Everton
5. buli2buli --------------> Aston Villa
6. nnmfifa08 ------------> FC Porto
7. badboy_steaua ------> Benfica
8. i0nutz83 --------------> Newcastle
9. only_babbardel1 ----->
10. alinn50c ------------>Hamburger SV
11. hitchockian --------->Bordeaux
12. cosmin_marin25 --->Udinese
13. ss_ultra-------------->
14. serilius_2005 ------->Boca Juniors
15. tazonne ------------->Marseille
16. roby29steaua ------>Vfb Stuttgart
17.gattuso_gh ---------->Panatinaikos
18.
18. amf_fifa Sporting
@ste_farfan: indeplinesti conditiile ?
@ste_farfan: indeplinesti conditiile ?
care sunt alea?![]()
Poate ar fi trebuit sa citesti un regulament inainte . Si conditiile pentru care intri in campionat. Am vazut ca mai era cineva inscris.
9. only_babbardel1 - Golania
Nu inteleg dc nu am meritat in fine.
Succes celor de mai sus,probabil ca 5-1 cu ionut nu a fost de ajuns,daca ar fi terminat meciu si nu iesea probabil aveam sanse. .......
Sa aveti un sezon plin de bucurii .
Ne vedem in 2009
Mai traiesti, God ?? ![]()
9. only_babbardel1 - Golania
glumesti nu?
9. only_babbardel1 - Golania
glumesti nu?
nu..e din Brazilia
De unde e asta?
Off-topic!
Am prins acu la pariuri un meci...Altach - Salzburg 3-4...ce meci;)). 2-0 pt altach, 3-2 pentru salzburg, egalare rapida, iar in minutul 90 M. Janko a marcat al patrulea gol pentru el si pentru Salzburg:D