FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe

«1234»
ultra_ss19.10.2008 16:55

ss_ultra - west ham

AliN4u19.10.2008 17:47

1. blind1ro --------------> Werder Bremen

 

2. mihainho86 ----------> Villarreal

 

3. yamasha_tusca ------> Schalke 04

 

4. enquist_ro ------------> Everton

 

5. buli2buli --------------> Aston Villa

 

6. nnmfifa08 ------------> FC Porto

 

7. badboy_steaua ------> Benfica

 

8. i0nutz83 --------------> Newcastle

 

9. only_babbardel1 -----> Goiania

 

10. alinn50c ------------>Hamburger SV

 

11. hitchockian --------->Bordeaux

 

12. cosmin_marin25 --->Udinese

 

13. ss_ultra-------------->West Ham

 

14. serilius_2005 ------->Boca Juniors

 

15. tazonne ------------->Marseille

 

16. roby29steaua ------>Vfb Stuttgart

 

17.gattuso_gh ---------->Panatinaikos

 

18. amf_fifa ------------>Sporting

 

ultimu' nu stiu daca a fost admis

i0nutz8319.10.2008 17:49

@god: considera ca ti-am facut un favor ca am jucat mai mult de o repriza; cat despre rezultatul de la testari, crede-ma ca nu a avut nicio relevanta in selectarea userilor. Ti-am mai spus si iti repet si cu ocazia asta: cand te vei maturiza vei putea reveni printre noi. Numai bine !

Enquist19.10.2008 22:49

Lipsesc vreo 2 saptamani in cel mai rau caz, merg sa ma operez "la intelectuali", sper sa ma intelega viitori adversari pe care ii salut si le urez bafta in noul sezon...sa bata tot pana vin :innocent::yes: Doamne ajuta!

B33KTA20.10.2008 10:08

Sa imi dati si mie un mass cand incepe noul sezon in Liga a 2 a . Ms anticipat

ronaldo_020120.10.2008 11:58

pai te uiti singur pe forum...

 

 

@

18. amf_fifa ------------>Sporting

a fost testat de mine.......

bubutza20.10.2008 15:20

ioane , raman tot eu supervizor la B? Asta daca nu au nimic impotriva userii ;)) si tu bineinteles.

BADboySteaua20.10.2008 16:02

Eu zic sa ramana tot bubutza ca e un om serios si nici sezonul trecut nu a intarziat cu etapele si calasamentu` ;)

ultra_ss20.10.2008 18:23

la mine e primu sezon mie indiferent cine e supervizor :D oricum sa icneapa odata campionatu :D credk max 20pct fac :))

KINSKI20.10.2008 18:34

Si eu zic Bubutza, a fost foarte serios, mereu cu etape la timp si clasament la zi.

AliN4u20.10.2008 18:41

daca nu ti-a zis ca te schimba inseamna ca ramai ..dai-nainte

 

 

i0nutz8321.10.2008 07:46

@bubutza: go, go .. etape alea alea :)

tazonne21.10.2008 12:50

hai bubutza ca ard de nerabdare sa jocc:P

daca ai nevioe de una ,alta in tabele, calcule, s.a.m.d. let me know;)

i0nutz8321.10.2008 13:03

@bubutza, vezi sa-mi pui in primele 5 etape adversari mai slabuti asa ;)

tazonne21.10.2008 13:07

mie sa mi-l pui pe Ion in ultima etapa ca vreau sa il retrogradez in C:))) :death:

i0nutz8321.10.2008 13:11

Cred c-o sa se elibereze un loc ;))

BADboySteaua21.10.2008 13:12

=))

tazonne21.10.2008 13:15

o dam in off topic si nu e frumos, ionut sti bine ca noi ne intelegem ca Borcea si tata' jean , dc e ceva o punem sub chietrishica de un rezultat favorabil ce naiba!

i0nutz8321.10.2008 13:16

da' in tur bat yo ? ;))

tazonne21.10.2008 13:30

macar pune-o in ultima etapa si daca sunt ca si retrogradat vb;) dar dai si u de-o ciunga ceva:)) ca deh joc cu rezervele;))

Paradise_Lost21.10.2008 14:00

blaturi, blaturi, valiza cu ciunga... DNA-ul sa se autosesizeze :chair:

:ce_oameni:

ultra_ss21.10.2008 14:53

nu DNA si DNM(Directia Nationala a Moderatorilor) sa se sesiseze :yes:

bubutza21.10.2008 15:04

vad ca sunteti pregatiti de spectacol , acum fac etape si va aranjez :D

blindica21.10.2008 15:09

Ne aranjeaza :)) . Blaturi, ce amintiri :innocent:

RobYnho21.10.2008 15:33

Imi pare rau ca deja s'a ajuns la afisarea etapelor - programului, dar din motive tehnice ale PC'ului meu, nu pot redebuta in acest campionat. Ii multumesc lui i0nutz pentru decizia de a ma accepta din nou in acest campionat !

 

Bafta tuturor, si inca o data scuze pentru situatia neplacuta !

«1234»