ss_ultra - west ham
ss_ultra - west ham
1. blind1ro --------------> Werder Bremen
2. mihainho86 ----------> Villarreal
3. yamasha_tusca ------> Schalke 04
4. enquist_ro ------------> Everton
5. buli2buli --------------> Aston Villa
6. nnmfifa08 ------------> FC Porto
7. badboy_steaua ------> Benfica
8. i0nutz83 --------------> Newcastle
9. only_babbardel1 -----> Goiania
10. alinn50c ------------>Hamburger SV
11. hitchockian --------->Bordeaux
12. cosmin_marin25 --->Udinese
13. ss_ultra-------------->West Ham
14. serilius_2005 ------->Boca Juniors
15. tazonne ------------->Marseille
16. roby29steaua ------>Vfb Stuttgart
17.gattuso_gh ---------->Panatinaikos
18. amf_fifa ------------>Sporting
ultimu' nu stiu daca a fost admis
@god: considera ca ti-am facut un favor ca am jucat mai mult de o repriza; cat despre rezultatul de la testari, crede-ma ca nu a avut nicio relevanta in selectarea userilor. Ti-am mai spus si iti repet si cu ocazia asta: cand te vei maturiza vei putea reveni printre noi. Numai bine !
Lipsesc vreo 2 saptamani in cel mai rau caz, merg sa ma operez "la intelectuali", sper sa ma intelega viitori adversari pe care ii salut si le urez bafta in noul sezon...sa bata tot pana vin ![]()
Doamne ajuta!
Sa imi dati si mie un mass cand incepe noul sezon in Liga a 2 a . Ms anticipat
pai te uiti singur pe forum...
@
18. amf_fifa ------------>Sporting
a fost testat de mine.......
ioane , raman tot eu supervizor la B? Asta daca nu au nimic impotriva userii
) si tu bineinteles.
Eu zic sa ramana tot bubutza ca e un om serios si nici sezonul trecut nu a intarziat cu etapele si calasamentu` ![]()
la mine e primu sezon mie indiferent cine e supervizor
oricum sa icneapa odata campionatu
credk max 20pct fac ![]()
Si eu zic Bubutza, a fost foarte serios, mereu cu etape la timp si clasament la zi.
daca nu ti-a zis ca te schimba inseamna ca ramai ..dai-nainte
@bubutza: go, go .. etape alea alea ![]()
hai bubutza ca ard de nerabdare sa jocc:P
daca ai nevioe de una ,alta in tabele, calcule, s.a.m.d. let me know;)
@bubutza, vezi sa-mi pui in primele 5 etape adversari mai slabuti asa ![]()
mie sa mi-l pui pe Ion in ultima etapa ca vreau sa il retrogradez in C:))) ![]()
Cred c-o sa se elibereze un loc
)
=))
o dam in off topic si nu e frumos, ionut sti bine ca noi ne intelegem ca Borcea si tata' jean , dc e ceva o punem sub chietrishica de un rezultat favorabil ce naiba!
da' in tur bat yo ?
)
macar pune-o in ultima etapa si daca sunt ca si retrogradat vb;) dar dai si u de-o ciunga ceva:)) ca deh joc cu rezervele;))
blaturi, blaturi, valiza cu ciunga... DNA-ul sa se autosesizeze ![]()
![]()
nu DNA si DNM(Directia Nationala a Moderatorilor) sa se sesiseze ![]()
vad ca sunteti pregatiti de spectacol , acum fac etape si va aranjez ![]()
Ne aranjeaza
. Blaturi, ce amintiri ![]()
Imi pare rau ca deja s'a ajuns la afisarea etapelor - programului, dar din motive tehnice ale PC'ului meu, nu pot redebuta in acest campionat. Ii multumesc lui i0nutz pentru decizia de a ma accepta din nou in acest campionat !
Bafta tuturor, si inca o data scuze pentru situatia neplacuta !