FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe

«1234»
i0nutz8303.10.2008 08:50

1. blind1ro

2. mihainho86

3. yamasha_tusca

4. enquist_ro

5. sory_2812

6. buli2buli

7. nnmfifa08

8. badboy_steaua

9. i0nutz83

Jo1n703.10.2008 18:12

ioane scoate-ma si pe mine.

nici nu discut sa-mi iau rasnita noua p vremurile astea grele :)

 

care mai ai instl 08 poate mai dam un meci, doua..in rest, va salut!

i0nutz8303.10.2008 19:49

done

s0r1n11105.10.2008 10:50

Mi'am instalat si eu 09 si imi merge aiurea rau..In momentul de fata nu pot juca..

Eu in 2 saptamani sper sa'mi rezolv problema,daca o sa fie prea tarziu poate ma primiti sezonul urmator.

Numai bine!

i0nutz8305.10.2008 18:53

Ne orientam...

noname_fu10.10.2008 19:14

A aparut in magazine Fifa09? Daca da, unde ?! La diverta nu.

maye10.10.2008 20:23
A aparut in magazine Fifa09? Daca da, unde ?! La diverta nu.

eu am vazut la diverta...

cipyto11.10.2008 22:21

eu îl iau de pe net cã mai bine le iau de pe net decât sã dau bani pe jocuri da fifai 2009 încã nu e gata

mihai141112.10.2008 05:45

nu e gata?

Blady12.10.2008 17:11

Ma scuzati ca va anunt asa tarziu dar nu am putut mai devreme.

Ma retrag din campionat pentru ca stau la camin si aici nu pot da host , am ip de retea doar si nici cand dau connect nu o sa mearga prea stralucit... imi pare rau ca v-am incurcat.. asta e.. n-am stiut ca e asa aici... sorry.. multa bafta si scuze din nou !

cipyto13.10.2008 11:50
nu e gata?

nu e da vã anunț când e

noname_fu13.10.2008 12:33

am gasit la Diverta pana la urma. Pretul clasic.

mihai141113.10.2008 12:49
nu e gata?

nu e da vã anunț când e

 

adica ce nu e gata?ca jocul a aparut in magazine :|?

blindica15.10.2008 10:20
esti o femeie rara blind. incearca sa te abtzii.

 

dumy_wazzy===>>> ATL. MADRID

 

Incearca sa scrii corect !

 

1 blind1ro - Werder Bremen

cipyto15.10.2008 12:45
nu e gata?

nu e da vã anunț când e

 

adica ce nu e gata?ca jocul a aparut in magazine :|?

 

acuma e gata.nu era gata luat de pe net

mihainho8615.10.2008 13:42

mihainho86-Villarreal C.F.

crist3a15.10.2008 17:15

3. yamasha_tusca - Schalke

B33KTA15.10.2008 18:01

dupa enquist urmez daca nu ma insel

Enquist15.10.2008 18:15

4.Enquist_ro - Everton

Aviz legendei :naughty:

B33KTA15.10.2008 18:53

6. Buli2buli - Aston Villa . daca e vreo problema aleg dupa sory , dar spunea ca are probleme cu calc . eu am ales ca numai am cand sapt asta

noname_fu16.10.2008 09:35

nnmfifa08 FC Porto

BADboySteaua16.10.2008 12:59

8. badboy_steaua-------> Benfica :steag_cruce_invers:

B33KTA16.10.2008 14:52

1. blind1ro - Werder Bremen

2. mihainho86 - Villarreal

3. yamasha_tusca - Schalke 04

4. enquist_ro - Everton

5. sory_2812

6. buli2buli - Aston Villa

7. nnmfifa08 - FC Porto

8. badboy_steaua - Benfica

9. i0nutz83

i0nutz8316.10.2008 17:45
Newcastle !
ronaldo_020118.10.2008 10:32

1. blind1ro - Werder Bremen

2. mihainho86 - Villarreal

3. yamasha_tusca - Schalke 04

4. enquist_ro - Everton

5. buli2buli - Aston Villa

6. nnmfifa08 - FC Porto

7. badboy_steaua - Benfica

8. i0nutz83-Newcastle

«1234»