Ma simt putin umilit. Voiam o victorie clara, in care sa aratam cheferistilor cine-i shefu'...si tarii, nu numai lor. Dar suntem cam impotenti. Esecurile rusinoase ale Nationalei, coroborate cu faptul ca niste jucatori straini mediocri (sa fim seriosi: n-ajungeau la noi daca erau macar comparabili cu ceilalti din Occident) fac legea in fotbalul nostru imi confirma impresia ca trecem, ca natie, printr-o mare criza de talente. Si, ca sa revin, Steaua "merge" in sincronicitate.Hai Steaua!!!
nu ai vazut ce era cu terenu' ??? jucatorii ambilor echipe cadeau jos fara sa fie "ajutati" de cineva
Asta-i explicatia dominarii clare la care am fost supusi in prima repriza?
Hmmm...
