FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Steaua București - Bayern Munchen

«1567»
stelist24/2417.09.2008 20:47
sper ca jucatorii sa inteleaga cu ce au gresit si ca in meciurile urmatoare sa arate tupeu

 

cate meciuri mai treb sa joace man pana sa inteleaga si ei cu ce se mananca CL?...doar cretini sa fie si sa nu inteleaga si din cate vad eu,asta sunt ei acum

sunt sentimentali si emotivi poate :))) vedem meciu' urmator.... asteptam analiza lui Catalin dar cred ca toti au vazut-o, ca toja nu tre sa joace ca inchizator si ca arthuro e varza)

«1567»