in sfarsit a iesit tojã
in sfarsit a iesit tojã
A fost gol valabil...ala nu a fost fault........ce draq?
Lacatus e retardat...daca a ajuns sa astepte pana in minutu 80 sa faca schimbare...atunci m-am lamurit de ce e in stare
ce nu pricepi? asa joaca echipele mari. si Ferguson l-a bagat pe C Ronaldo abia in minutul 65
pai ce,noi ne comparam cu Manchester?noi avem jucatorii lui United? si daca stau si ma uit,Manchester nu e condusa asa ca nu pare a fi o problema...pe cand noi,dupa ce ca suntem condusi si avem in teren si niste jucatori vai de ei...mai tinem si de schimbari si le facem in ultimele minute
Lacatus e retardat...daca a ajuns sa astepte pana in minutu 80 sa faca schimbare...atunci m-am lamurit de ce e in stare
ce nu pricepi? asa joaca echipele mari. si Ferguson l-a bagat pe C Ronaldo abia in minutul 65
pai ce,noi ne comparam cu Manchester?noi avem jucatorii lui United? si daca stau si ma uit,Manchester nu e condusa asa ca nu pare a fi o problema...pe cand noi,dupa ce ca suntem condusi si avem in teren si niste jucatori vai de ei...mai tinem si de schimbari si le facem in ultimele minute
am glumit ma
)
acum intra Kapetanos si rezolva meciul
Lacatus e retardat...daca a ajuns sa astepte pana in minutu 80 sa faca schimbare...atunci m-am lamurit de ce e in stare
ce nu pricepi? asa joaca echipele mari. si Ferguson l-a bagat pe C Ronaldo abia in minutul 65
pai ce,noi ne comparam cu Manchester?noi avem jucatorii lui United? si daca stau si ma uit,Manchester nu e condusa asa ca nu pare a fi o problema...pe cand noi,dupa ce ca suntem condusi si avem in teren si niste jucatori vai de ei...mai tinem si de schimbari si le facem in ultimele minute
am glumit ma
)
acum intra Kapetanos si rezolva meciul
Adica isi da autogol, nu?
am glumit ma
)
acum intra Kapetanos si rezolva meciul
am vazut
...sigur,kapetanos ne scoate :-j...sau Lovin cu suturile astea "de efect" ale lui
Adica isi da autogol, nu?
acuma iti arata ca isi merita banii:))
bine macar ca a egalat Lyon, poate mai da unul. Mumu lui Mutu
am glumit ma
)
acum intra Kapetanos si rezolva meciul
am vazut
...sigur,kapetanos ne scoate :-j...sau Lovin cu suturile astea "de efect" ale lui
Efect special
offf,parca si aud la final declaratii de gen: "am avut ghinion,eram de neinvins" sau clasicele "asa a vrut Dumnezeu"...mi-e greata de astfel de declaratii...dak eram echipa buna,treceam de ocaziile alea ratate si ne cream altele din care puteam marca...s-o zica frate p-aia dreapta,n-avem valoare si nu se supara nimeni...cu astfel de declaratii mai mult ne facem de ras
aici se vede si clasa antrenorului
bine macar ca a egalat Lyon, poate mai da unul. Mumu lui Mutu
e bun un egal.... vom fi pe 4 insa nu departe)
aici se vede si clasa antrenorului
Adevarat
Avand in vedere felul cum am jucat, cred ca am obtinut un rezultat excelent.. //sarcasm// Puteam sa o luam bine de tot in seara asta.
halal suporteri!mai tare canta aia 200 de nemti.daca nici acum cand se putea publicul nu sustine echipa...
halal suporteri!mai tare canta aia 200 de nemti.daca nici acum cand se putea publicul nu sustine echipa...
Au cantat saracii tot meciu...si sincron..si cand am luat gol.Ce mai vrei de la saracii oameni cand vad un asemnea joc?
halal suporteri!mai tare canta aia 200 de nemti.daca nici acum cand se putea publicul nu sustine echipa...
dute mah la culcare , adevaru e ca la cat suflet au pus baietzii in seara asta si merita altceva
halal suporteri!mai tare canta aia 200 de nemti.daca nici acum cand se putea publicul nu sustine echipa...
ce sa mai sustina frate,o echipa de cizme(cu exceptia lui Zapata)...au incurajat 80 de minute da cand vezi suturi ca a lu Lovin sau cand vezi ca nu poate echipa sa lege 2 pase din prostia lor,ce sa mai incurajezi...respect pentru suporterii care au fost la meci si au incurajat echipa stand intr-o ploaie torentiala...iar jucatorii i-au facut sa regrete ca n-au stat in casa...ce sa mai,echipa 0
asteptam pe Radoi si Banel... vreau sa vad cum va fi cu Banel... nu este nimeni care sa ii motiveze direct din teren pe jucatori...
praf
asteptam pe Radoi si Banel... vreau sa vad cum va fi cu Banel... nu este nimeni care sa ii motiveze direct din teren pe jucatori...
adevaru ca Banel lipsea in meciu asta:))))) era jocu prea legat
)
ps:bah nici unu nu merita sa poarte tricou ala ,nici unu ,la fel si cei ce ocupa banca tehnica
idem si la loja .Da nici unuuuuu
sper ca jucatorii sa inteleaga cu ce au gresit si ca in meciurile urmatoare sa arate tupeu
puteam scoate un egal azi, dar s-a vazut lipsa lui Banel ![]()
sper ca jucatorii sa inteleaga cu ce au gresit si ca in meciurile urmatoare sa arate tupeu
cate meciuri mai treb sa joace man pana sa inteleaga si ei cu ce se mananca CL?...doar cretini sa fie si sa nu inteleaga si din cate vad eu,asta sunt ei acum
halal suporteri!mai tare canta aia 200 de nemti.daca nici acum cand se putea publicul nu sustine echipa...
Mars ba tu la meci si striga , cocalare !