Desi nu sunt deloc un admirator a lui Ov Petre in seara asta e posibil sa ne lipseasca foarte mult,alaturi de Radoi,se-ntelege.
Vom avea mari probleme la fazele fixe,unde prin absenta lui echipa a pierdut multi centimetr si multa agresivitate.
Daca ar fi jucat Radoi la mijloc sau Plesan nu mi-as fi facut probleme dar Tiago nu e deloc disciplinat tactic si Toja nu s-a descurcat grozav pana acum in meciurile importante.
Indiferent ce rezultat sa ramanem mereu langa echipa,mai ales ca dupa un meci nu sunt toate sansele pierdute; totusi tinand cont de valoarea noastra si de exemplul CFR-ului cred ca vom avea parte de un joc echilibrat.
Hai Steaua!