FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fiorentina - Steaua 0 - 0 (0 - 0)

«12345»
Marius27.09.2008 18:39
salutare,de unde pot lua bilete fratilor,suntem in italia si nu gasim

 

Ati incercat la casele de bilete de la stadion?

Fan FC Steaua27.09.2008 18:47

Ce rau imi pare ca a plecat Surdu de la Steaua :( Ca deh, sa avem si noi un handicapat in echipa ... ei un mut, noi un surd.. in atac amandoi ... lipeste orbu si schiopu

crushER27.09.2008 19:26

Mergem la Firenze sa ne jucam sansele,fiorentina,cred eu,se afla intr`o pasa mai putin buna si cred in sansele noastre de a castiga meciul.Nu vreau sa il critic pe Lacatus am tot respectul pentru dansul,dar am speranta ca poate va vedea intr`o zi ca Arthuro n`are o treaba saracu cu fotbalul si cu postul de atacant.In rest....vom vedea miercuri !

Fear27.09.2008 21:17

cat ar fii ei iesiti din forma..nu stiu ce sanse avem cu jucatorii nostri de "mare valoare".. tot ceea ce ne ramane e sa speram ca poate facem si noi un meci bun dupa mult timp .. :steag_sah_mic:

RaMs3s27.09.2008 22:40

eu zic ca nu pierdem

Steaua4everMihai27.09.2008 23:20

Forza Steaua! fular-campionii

:steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

coditzza27.09.2008 23:41
:steag_cruce_invers: batem cu 2-1 fular-campionii
metzzz28.09.2008 07:13

Va fi un meci extrem de greu , aseara Fiorentina a invins cu 1-0 pe Genoa , dar au luat si 5 cartonse galbene . Cred ca am putea profita sa zicem de aceasta nervozitate a lor.

Cred ca vom castiga 2-0.

doar_stelist28.09.2008 09:13

stiu ca nu e ontopic

dar, stie cineva cum (daca) pot vedea meciul la vreun TV (nu net) in bulgaria ?

punkboy28.09.2008 09:23

poti sa urmaresti online pe sport.ro,Pro TV.ro

Verssace28.09.2008 09:25
stiu ca nu e ontopic

dar, stie cineva cum (daca) pot vedea meciul la vreun TV (nu net) in bulgaria ?

cand am fost in bulgaria am prins Pro TV simplu.

andyro28.09.2008 11:13
stiu ca nu e ontopic

dar, stie cineva cum (daca) pot vedea meciul la vreun TV (nu net) in bulgaria ?

 

 

poti sa urmaresti online pe sport.ro,Pro TV.ro

 

Traiesti inca ? :sleep:

doar_stelist28.09.2008 12:44

mersi verssace

 

asa sper si eu sa gasesc; bagami-as picioarele in ea de "multinationala"

 

scuze de oftopic

danimarcu28.09.2008 21:57
stiu ca nu e ontopic

dar, stie cineva cum (daca) pot vedea meciul la vreun TV (nu net) in bulgaria ?

 

 

poti sa urmaresti online pe sport.ro,Pro TV.ro

 

Traiesti inca ? :sleep:

Din pacate,DA.Cand o sa dispara asta o sa fac chef mai ceva decat la inmormantarea lui Jiji...

 

 

 

4_ever_steaua29.09.2008 12:40

meciul?dificil..scorul? no comment....visez la o victorie....sper sa nu ramana doar vis... FORZA Steaua :steag_cruce_invers:

MyLove4R229.09.2008 12:56

eu zik ca facem egal dar as vrea sa cistigam!!! fularsteaua2

dax4729.09.2008 14:46

Momentul adevarului - daca nici pe astia nu-i batem, chiar nu avem ce cauta prin C.L. Nu stiu care o fi strategia lui Lacatus, dar as prefera sa includa si niste goluri in poarta adversarului. Macar unul.

.Ax3L.29.09.2008 15:05

X pauza 2 final da 1 gol Dayro forzza Steaua si bafta celor ce au plecat la firenze

c.ronaldo1729.09.2008 15:32
Momentul adevarului - daca nici pe astia nu-i batem, chiar nu avem ce cauta prin C.L.

 

Nu cu Galata era momentul adevarului? Acum e cu Fiorentina, peste 2 saptamani va fi cu Lyon si-asa mai departe.

stelistul stelist29.09.2008 15:39

momentul adevarului a fost zic eu cu bayern , atunci daca reuseam ceva bun puteam sa zicem ca suntem echipa de Cl , galata nu jucase meciuri oficiale daca nu ma insel si era normal sa aiba probleme cu noi si din fericire am reusit sa le depistam problemele si sa trecem de ei

sabin130729.09.2008 15:41

E momentul adevarului cand vrem noi, depinde ce adevar vrem sa stim :)

Verssace29.09.2008 16:11

Normal ar fii sã castigãm , Fiorentina e sub noi . :thumbdown:

OZZY29.09.2008 16:29
Normal ar fii sã castigãm , Fiorentina e sub noi . :thumbdown:

asa ar fi normal, doar ca , de cate ori ne este lumea mai draga nu fecem nimic. cred ca facem 0-0 ca la genoa cu sampdoria.

Fear29.09.2008 17:39

cum sa fie ma fiorentina sub noi? va dati seama ce aberatii spuneti? pai Gilardino & Mutu fac cat toata echipa noastra :noexpression: noi cu Arthuro si Kapitanos ce sa facem ?! :thumbdown: poate prindem o zii buna si noi dupa mult timp ..asta`i singura sansa a noastra!! :blink:

stelistul stelist29.09.2008 17:50
cum sa fie ma fiorentina sub noi? va dati seama ce aberatii spuneti? pai Gilardino & Mutu fac cat toata echipa noastra :noexpression: noi cu Arthuro si Kapitanos ce sa facem ?! :thumbdown: poate prindem o zii buna si noi dupa mult timp ..asta`i singura sansa a noastra!! :blink:

 

exagerizi , totus avem si noi jucatori ca Radoi , zapata , Goian , Ghionea , toja , Ogararu , golanski , Dayro , szekely care au si ei valoarea lor , avem jucatori , nu avem echipa

«12345»