eu unu nu inteleg de ce se insista cu arturo , e un varf care nu da goluri ,(...) pedriel (...) Ochirosii (...) mustata (joaca. face. e speranta ,dar cand nu exista niciun fundas dreapta in lot se prefera reprofilarea lui Baciu care a jucat ca dracu pe postu ala)
Cand a jucat Baciu in seara asta?
Antrenorul Marius Lacatus a introdus in teren cea mai buna echipa pentru meciul cu Farul.
Steaua a castigat cu 4-1. Am ajuns sa contestam golurile Stelei, ca au fost autogoluri, ca nu stiu ce...oameni buni, si autogolurile astea vin din centrari de calitate, din jocul premergator inscrierii golului Ultima atingere a balonului inaintre ca el sa intre in poarta este DOAR varful aisbergului...Stancu care si el meritul lui la al doilea gol, daca nu era acolo nu isi mai dadea ala autogol,nu?
Asteptam criticile la infrangeri, si atunci numai daca este cazul! La victorii trebuie sa ne bucuram! Parerea mea!