Pana la urma stie cineva daca se poate vedea pe net undeva ???
Pana la urma stie cineva daca se poate vedea pe net undeva ???
ce plm va plangeti la fiecare meci ca nu se vede pe net?? Instalati Sopcast si gsptv e pe canalul 59063. Este link si pe myp2p.eu
Pana la urma stie cineva daca se poate vedea pe net undeva ???
Am gasit singur :
Trebuie sa batem.Altfel, tot ce a facut Lacatus pana acum, va fi 0 barat!
Succesul cu Galata trebuie urmat de un succes cu Pandurii.
Ca sa punem presiune mai mare pe adversari.
here we go again...
Abel moreno asta mereu incearca sa joace pe atac, sper dupa mai multe meciuri sa ii si iasa
gol Lovin nu cred asa ceva.
A dat Lovin gol...nici pe asta nu-l mai scoate nimeni din primul 11.
E clar, ii incarcam pe astia in a 2-a repriza
GOOOOOOOOOOOOOOL Lovin!! frate ce o fi cu asta ?? :laugh:
![]()
Intai Banel acuma incepe Lovin ... e ceva misterios...ce le-o fi facut Lacatus ?![]()
Doamne, frumos mai e fotbalul cand echipa ta conduce!
ce plm va plangeti la fiecare meci ca nu se vede pe net?? Instalati Sopcast si gsptv e pe canalul 59063. Este link si pe myp2p.eu
E pe canalu 57150 de fapt. Si nu mai fi asa nesuferit,puteai sa zici si u de la inceput nu sa ne lasi sa fierbem aici de nervi !!! ![]()
Nai sunt si necunoscatori pe aici!
FORZA Steaua !!!
Doamne disper..iar nu l`a bagat pe Stancu !!!! l`a bagat pe panarama aia de Arthuro si pe Lovin !!!!!!!
Ce-mi plac astia ca tine care isi dau cu parerea si pe urma iau palme de la jucatori!
Bine Lovin, am crezut in tine tot timpul!
Lovin merita toate laudele. Data viitoare cand il veti injura ganditi-va bine .
Nu sunt de acord cu prostii care-l fluiera pe Baciu, pur si simplu nu e postul lui . S-a gasit un prost care sa faca urat si papagalii ceilalti ce sa faca... s-au luat dupa el.
Pazea ! Lovin golgeter ! ![]()
Nu sunt de acord cu prostii care-l fluiera pe Baciu, pur si simplu nu e postul lui . S-a gasit un prost care sa faca urat si papagalii ceilalti ce sa faca... s-au luat dupa el.
Asa e, Baciu e fundas central. El nu are de unde sa stie sa centreze, pentru ca pur si simplu nu trebuie sa se priceapa la asta pe postul lui normal
Abel Moreno seamana la fatza cu Neaga.
Dayro nu e in forma de cateva meciuri
Bogdan Stancu ce chifla
))
Trebuie sa mai dam unu ca traim periculos
ce naiba ?? joaca Baciu ala acolo??? baga naiba un junior care sa fi jucat pe postu ala X( e depasit total Baciu
joc slab rau de tot ![]()
Joc bunicel. Cine credea ca o sa fie un joc spectaculos in seara asta e dus cu pluta. Cu autobaza iese urat tot timpul.
Usot si sigur...NUMBER ONE !
MEREU CAMPIONI !
Doamne, nu era suficient Pardailan...acum o sa il vedem si pe Lovin titular pe viata la Steaua.....
N-avem echipa (desi avem lot!), n-avem antrenor (ca de-aia n-avem echipa!) si se apropie meciurile din Champions League....brrrrrr, ma ia cu frig....
Stau si ma gandesc de ce oare Becali nu le-o fi vandut meciul retur turcilor (bonus - la pachet cu Pardailan), ca sa nu tot mai aud de acum incolo cum o sa incerce sa explice cei vizati viitoarele insuccese care se intrevad la orizont...
Un joc rusinos!
Foarte rusinos.
Urziceniul a batut aceasta echipa cu 5-1 in la Tg Jiu si noi ne chinuim acasa.
Jucam tot pe sus, tot telefonat.
Nu am mai vazut pase printre, jocul inteligent, nimic.
Arthuro ala e varza.
A fost cel mai slab de pe teren.
Nu inteleg de ce e ala titular.
Pe Stancu deja l-au stricat.L-au scos din forma.
2 meciuri pe bara au fost destul.
Abel Moreno ala a fost foarte sters.Nu inteleg de ce s-a inceput cu el.
Lovin a fost in schimb cel mai bun de pe teren.
Si daca nu dadea gol, tot cel mai bun de pe teren era.
Faza cu "a recuperat atat de mult incat ar putea recupera si cei 75 de mii de la Mutu" a fost geniala.Vochin merita felicitat pt asta.Am ras vreo 10 minute.
Dar a si descris perfect ce s-a intamplat pe teren.
Petre Marin continua forma proasta.
Restu au jucat normal.
Pe Dayro il vezi tot mai putin de la meci la meci.
Se vede ca nu e locul lui la mijloc.
L-au stricat si pe el.Cum l-au stricat pe Stancu.
Una peste alta, am jucat foarte slab azi.
A fost rusinos.
Sa te calareasca Pandurii acasa, in ultimele minute, e foarte rusinos.
Bai, o sa imi sariti in cap dar, am auzit ca Protasov e liber de contract...
P.S.
Mi-a placut foarte mult Toja.A fost al 2lea cel mai bun dupa Lovin.
E un jucator de care Steaua are mare nevoie.
E un jucator complet.
Nu inteleg de ce a fost schimbat.
Si mai ales, nu inteleg de ce a fost bagat Neaga in locul lui.
Probabil ca sa prinda si el prima de joc.
@ AdrianUltras
Esti nebun? Nu mai insinua chestii destea.
@ AdrianUltras
Te-ai uitat la alt meci...
Cand am avut 1-0 am inchis perfect jocul, pana atunci am jucat foarte ofensiv si frumos.
E ceva normal, ne pregatim pentru UCL, nu ne trebuie sa ne obosim in campionat si mai ales sa ni se accidenteze jucatori.
Nu prea te pricepi la asa ceva, sincer...
FORZA Laca, CEL MAI BUN ANTRENOR AL Stelei !!!
Se vede clar diferente fata de "era Oli" .
cu multe nu-s de acord cu tine, insa in privinta lui Dayro ai dreptate
, nu prea s-a vazut pe teren, dar nici pasele nu prea mergeau spre el , Lacatus ar trebui sa se gandeasca la lucrul acesta insa nu este exclus ca sa fi fost o intamplare prestatia lui