FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Brigazi

«1234»
rezistenta_ultras12.06.2009 12:29

punkboy de la constanta 2 ...

sau ala de la buftea 2 , nu-i mai retin numele .

lbj12.06.2009 12:47

unuspecial / Bogdan babes?

bodanelu12.06.2009 13:21

acum vine axl cu brigada lui.. :D

rezistenta_ultras12.06.2009 13:22

asa costi,m-ai salvat.

«1234»