salut,vreau si eu sa ma ajutati cu ceva,mai degraba sa ma lamuriti... vreau si eu sa intru intr o brigada de la Nord sau Sud , nu vreau chiar acuma poate peste un an , doresc sa stiu si eu ce conditii trebuie sa indeplinesc, varsta,prezenta cu cine trebuie sa vorbesc. Stiu ca nu ma pot duce asa pur si simplu si sa spun ca vreau sa intru si eu. Am o cunostinta pe cineva intr o brigada la Sud(daca ar trebui sa cunosc pe cineva ca sa intru ) sper sa ma ajutati. Printr un PM cu ID ul sau putem vb chiar aici!
