FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ricardo Pedriel

«1456»
MoWeed10.07.2009 12:39
Poti tu afirma % ca Adi Ilie chiar nu s-a bagat?

Eu sunt suta la suta sigur ca Adi Ilie nu s-a bagat. E doar o scuza a lu Jiji...

redondo10.07.2009 14:00
Eu sunt suta la suta sigur ca Adi Ilie nu s-a bagat. E doar o scuza a lu Jiji...

Inseamna ca faci parte din anturajul unuia dintre cei doi.

Ronnie12.07.2009 17:46

Pedriel va lucra, timp de un sezon, cu fostul preparator fizic al Stelei din perioada octombrie-decembrie 2008, Yuksel Yesilova, care ocupa functia de director tehnic la divizionara secunda din Turcia.

 

MoWeed12.07.2009 21:59

Asta nu e turcul care zicea ca l-a dat afara Jiji pentru ca e musulman?

Maye12.07.2009 22:03

Ba da Mo.El e.

E principal acolo.

red&blue_boy14.07.2009 11:02

Pedriel a venit in tara,nu-i cum zic ai nostri dragi conducatori ca n-a venit.Cred ca trebuia pastrat.Oricum,desi poate i-a fost greu si cu adaptarea,n-a primit prea multe sanse sa-si arate valoarea.Aproape nici una.Tocmai de aceea trebuia pastrat,poate s-a mai adaptat si facand toata pregatirea cu echipa...Dar asta e...Ne mai mira ceva la Gigi?

gby1020.07.2009 15:43

eu nu inteleg de ce nu ii da libertate sa se afirme...are 30 de minute in tot timpul cat a jucat el ? :no:

dudu_specialistu29.05.2010 09:40

http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/pedriel-se...aua-191970.html

 

La Steaua 2 a dat destule goluri, in Turcia in Liga a 2-a a dat 14 goluri, o fi chiar asa slab (mai slab decat surdu sau pepe moreno, sau batfoi sau rusu) de nu i se da nici o sansa ?! Sper sa se schimbe ceva sezonu asta in privinta asta.

 

 

red&blue_boy29.05.2010 13:31

Chiar n-am mai auzit pe nimeni de la noi zicand ceva de el.Cine stie daca mai revine la noi,nu cred sa-l mai vrea Jiji...

Dragos_G29.05.2010 18:31

il vrea, ca e gratis...

ebonyc18.06.2010 09:25

De ce nu s-o antrena cu Steaua?

Stryker18.06.2010 09:56

din cate vad eu e dat ca transferat la Sivasspor pe 500.000 !

 

http://www.transfermarkt.de/de/ricardo-ped...eler_76281.html

 

si pe wikipedia scrie ca e in lotul la Sivas, insa pe site-ul lor oficial nu scrie nimic ...

 

cam ciudat, de moment ce la noi nu s-a scris nimic, asta din cate stiu eu

 

http://www.superlignews.com/2010/06/sivass...un-eris_12.html

 

alta stire, care afirma aceeasi varainta, insa neoficiala

AG18.06.2010 09:59

ricardo ar trebui pastrat in lot, e tanar si are valoare, da ce'o fi in mintea lui piti...

Ronnie18.06.2010 15:58

A avut si el o sansa si a dat la 5 metri peste poarta de cand e la Steaua... mare valoare :)

ebonyc05.07.2010 14:06
A avut si el o sansa si a dat la 5 metri peste poarta de cand e la Steaua... mare valoare :)

Valoare nu are ,dar potential da. Eu zic ca a avut emotii la faza aceea. Altii au gresit mai mult si nu au fost exclusi asa usor doar dupa o faza.

«1456»