FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I In Fifa09

«1234»
Sergyu1611.09.2008 12:38

Si eu sunt fan PES ...2009 va fi tare...Dar nici Fifa nu ma dezamageste...

MALDINI11.09.2008 13:54

EU as vrea sa imi iau un Xbox 360 , acolo sunt super jocurile...dar de unde bani ?:D

mihai141111.09.2008 15:02

din munca ;))?

i0nutz8311.09.2008 16:39

Nu transformati discutia intr-o comparatie fifa - pes.

ultrash11.09.2008 16:44

vreau sa stiu si eu daca sunt ligile din Rusia si Argentina in FIFA09 ?

cRiss4Steaua11.09.2008 16:48

din cate am vazut la inceputul jocului ca prezinta ligile, NU!

EMPORiO11.09.2008 16:59

i0nutz, faci cumva un poll ... dak trecem la 09 sau ramanem la 08?:D

s0r1n11111.09.2008 17:15

Nu va avea nici campionatul Rusiei,nici al Argentinei.Din ce observ doar campionatul Mexicului este in plus fata de 08.

bubutza11.09.2008 17:20

Daca trecem la 09 si jocul full imi merge tot asa (cum imi merge demo-ul), nu pot juca. Un loc pt Ion in A :thumbup:

Sergyu1611.09.2008 17:25

Bubutza cu cat vinzi locul...il cumpar eu...Dau 2 beri goale :beer2:

i0nutz8311.09.2008 17:39

Sa asteptam full-ul si vedem ce si cum facem. Demo nu mi s-a parut cine stie ce, de mers imi merge bine dar la gameplay diferentele fata de 08 nu sunt tocmai sesizabile.

axl11.09.2008 17:43

Cam cat de mari ar fi cerintele pentru ca jocul asta sa-mi mearga si mie (varianta full)? '08 imi merge excelent, si calculatorul meu nu-i cine stie ce.

bubutza11.09.2008 17:51

sergyu... il dau gratis lui Ion :P

 

pai cere 512 rami minim, procesor de 2,4

 

Recommended Chipsets:

NVIDIA GeForce® 6xxx series (6600 or greater)

NVIDIA GeForce® 7xxx series

NVIDIA GeForce® 8xxx series

NVIDIA GeForce® 9xxx series

ATI Radeon' 9xxx series (9800 Pro or greater)

ATI Radeon' X300

ATI Radeon' X550

ATI Radeon' X600

ATI Radeon' X700

ATI Radeon' X800/850

ATI Radeon' X1300

ATI Radeon' X1600

ATI Radeon' X1800

ATI Radeon' X1900

ATI Radeon' X1950

ATI Radeon' HD 2xxx series

ATI Radeon' HD 3xxx series

ATI Radeon' HD 48xx series

 

1. Minimum System Requirements

==========================================================

 

CPU with 2.4 GHz (single-core)

512 Megabytes of RAM (1 GB required for Windows Vista')

DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent

(must support Shader Model 2.0 or above - see supported chipsets in section 11)

DirectX® 9.0c Compatible Sound Card

512Kbps or greater broadband connection for online gameplay

MS compatible mouse

Keyboard

Please note that 16 bit colour is not supported

 

For Disc-based Demo Users:

        1.63 GB free hard disk space for DVD format 

And additional space required for DirectX® 9.0c installation

8x or faster DVD-ROM drive

 

For Downloadable Demo Users:

4.4 GB free hard disk space for downloadable format 

And additional space required for DirectX® 9.0c installation    

 

Required Operating Systems:

Windows XP SP2 or Windows Vista'

Note that Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported.

 

Required Software:

DirectX® 9.0c

Catalyn0711.09.2008 18:05
pai cere 512 rami minim, procesor de 2,4

mda... sunt un pic peste limita :))

EMPORiO11.09.2008 20:08

si eu sunt cu mult peste limita, si mi se misca framat ...

blindica11.09.2008 20:34

Mie mi se misca ok,n-am probleme dar eu planuisem pt toamna oricum niste ram in plus.Jocul nu-mi place, parca sunt roboti fotbalistii si paseaza teleghidat . Nu mi se pare ca se misca mai natural decat la 08. Nu laud jocul doar ca-i nou. Ce schimbari poate sa aduca varianta full. Va va merge cum va merge si demo-ul si asta e.

MALDINI11.09.2008 21:03
Mie mi se misca ok,n-am probleme dar eu planuisem pt toamna oricum niste ram in plus.Jocul nu-mi place, parca sunt roboti fotbalistii si paseaza teleghidat . Nu mi se pare ca se misca mai natural decat la 08. Nu laud jocul doar ca-i nou. Ce schimbari poate sa aduca varianta full. Va va merge cum va merge si demo-ul si asta e.

 

Asteapta PES 2009 si vei fi super multumit !

Paradise_Lost11.09.2008 21:26

cu detaliile la maxim... merge perfect. si diferenta este mare fata de setarile by default. iarba zici ca este naturala.

acum e adevarat ca ... parca grafica lasa de dorit, doar imaginile prim-plan ale jucatorilor sunt cu mult peste 2008, in rest, mi se pare schimbat si atat, nici in bine, nici in rau.

 

Oricum, vrem nu vrem, mergem si noi in pas cu tehnologia. propun 2009 pt sezonul urmator. din pacate, qw-urile ies la fel de bine... portarii parca sunt mai slabi

blindica12.09.2008 03:22

@maldini : nu joc PES. sunt conservator.

 

@ paradise : da` ma dar nu la prim-plan-uri simti ca joci... si iarba e prea putin importanta. Tot covor e de sus.

mihai141112.09.2008 05:52

e misto pasa cu s,dai pasa si se demarca si jucatorul care a pasat,si parca atacantii se demarca mai misto

ronaldo_020112.09.2008 06:43
cu detaliile la maxim... merge perfect. si diferenta este mare fata de setarile by default. iarba zici ca este naturala.

acum e adevarat ca ... parca grafica lasa de dorit, doar imaginile prim-plan ale jucatorilor sunt cu mult peste 2008, in rest, mi se pare schimbat si atat, nici in bine, nici in rau.

 

Oricum, vrem nu vrem, mergem si noi in pas cu tehnologia. propun 2009 pt sezonul urmator. din pacate, qw-urile ies la fel de bine... portarii parca sunt mai slabi

pai tu ar trebui sa te bucuri lost...numa tu dai qw la greu..

steaua_gloria12.09.2008 07:25
Asteapta PES 2009 si vei fi super multumit !

Daca fifa 09 nu va merge, atunci chiar ca la pes sa nu va asteptati sa va mearga. Mie pes08 imi facea figuri. Solicitam f mult calculatorul, insa cu fifa mi-a mers perfect.

 

ORICUM SA STITI TOTI , E DOAR UN DEMO , JOCUL O SA FIE TOTAL DIFERIT DIN ORICE PUNCT DE VEDERE.

Sergyu1612.09.2008 08:36

Stiu ca nu are legatura... E doar o intrebare , sa nu-mi sariti in cap...Nu se poate interzice qw ??? Repet , doar intreb...

EMPORiO12.09.2008 08:53

Degeaba il interzici, ca n-ai cum sa-l dovedesti :)) si o sa iasa scandaluri peste scandaluri

GOD12.09.2008 09:04

Download Demo Raptor v1.0

 

 

«1234»