FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I In Fifa09

«1234»
Sergyu1611.09.2008 08:48

God o sa incerc acu...

MALDINI11.09.2008 08:53

Poate e de la placa video

Sergyu1611.09.2008 08:55

ma indoiesc...Nvidia GeForce 7300 SE...Nu cred ca ar trebui sa am probleme..Pana acum nu am avut la nimic...

MALDINI11.09.2008 08:59

Nu stiu atunci.La mine merge perfect la full.

bubutza11.09.2008 08:59

mie imi merge aiurea rau de tot... daca nu exista o optiune la full ... ma tem ca nu o sa pot juca...

Sergyu1611.09.2008 09:25

God tot nu merge...Am luat versiunea care ai zis...

MALDINI11.09.2008 09:42

fifaromania.net .Intra acolo pe forum si posteaza problema.Totusi eu zic ca e de la PC-ul tau

Sergyu1611.09.2008 09:44

Maldini si eu ma gandesc tot mai serios...Tuturor le merge , mie nu..Desi nu ar trebui..

MALDINI11.09.2008 09:59

Deci sincer te-as ajuta daca as stii , dar nu pot sa imi dau seama de ce:(

steaua_gloria11.09.2008 10:04

 

 

Cine imi explica si mie care sunt noile ligi ?

GOD11.09.2008 10:06

Sergiu si lu un prieten i se vedea asa,si a zis ca a luat versiunea aia care ti-am dat-o si nu a mai avut probleme....

Nu stiu ce sa fie......

 

Uite cum mi se vede mie:)) apropo scheme noi

 

Virgulita aia pe spate,

aia de tragi mingea cu picioru stang vine in dreptul si se duce in fata.

Astea sunt in miscare.

 

Scheme de pe loc:

 

180 intoarcere cu picioru sub minge.

 

Schema portar:

 

Poti sa te bagi in fata lui inainte sa degajeze si se da fault in atac.

Sau cu portaru tau cand are mingea in brate apesi 2* S si se face ca arunca mingea.

 

Daca mai stiti voi alte scheme ajutor.....:)

Move.bmp

EMPORiO11.09.2008 10:31

e varza!

steaua_gloria11.09.2008 10:31

 

Cine imi explica si mie care sunt noile ligi ?

stie careva??

cRiss4Steaua11.09.2008 10:38

Mda, bineinteles ca nu au pus Liga 1, dar bine ca au pus campionatele Irlandei, Cehiei, Turciei si al danezilor, ca doar au campionate mult peste al nostru :laugh:

mihai141111.09.2008 11:01

pai noi suntem apropiati de campionatul insulelor feroe,n-ai vazut ;)?

MALDINI11.09.2008 11:21

La cat de mult se pirateaza jocul in Romania , erea de asteptat...

 

 

P.S : Eu astept PES 2009 Demo , va fi MULT PESTE FIFA :D

s0r1n11111.09.2008 11:46

Mie imi merge rau de tot..

 

Trebuie sa fac niste renovari prin PC,altfel nu pot juca..

 

 

 

 

cRiss4Steaua11.09.2008 11:49

@Mihai 1411

exagerezi prietene :) Daca nationala mai prinde cateva zile proaste asta nu insesmna ca suntem de nivelul lor.

Avem 2 echipe in grupele Champions League, 5 in Cupa UEFA.. cehii danezii sau irlandezii nu cred ca sunt mai buni ca noi :)

MALDINI11.09.2008 12:00

Stai sa inceapa si Cupa UEFA , sa vezi ce repede o sa mai avem 2 echipe in cupele europene :)))

psr11.09.2008 12:06
Mda, bineinteles ca nu au pus Liga 1, dar bine ca au pus campionatele Irlandei, Cehiei, Turciei si al danezilor, ca doar au campionate mult peste al nostru :laugh:

 

Nu conteaza care este diferenta dintre campionatul nostru si celelalte campionate prezente in joc.

Atata timp cat cei din FRF nu voi fi deacord cu oferta pe care cei de la EA o fac pentru a obtine licenta pentru Liga I, campionatul nostru nu va aparea in fifa. Iar suma pe care o ofera EA depinde foarte mult de volumul vanzarilor Fifa in Romania, volum care cam lasa de dorit.

MALDINI11.09.2008 12:07

psr in Romania nu cred ca exista acest "volum" pentru ca se vand maxim 10 jocuri originale :)

mihai141111.09.2008 12:07

poate o sa fie 2 echipe in rest of the world

MALDINI11.09.2008 12:09

S-ar putea sa fie Steaua si CFR

Sergyu1611.09.2008 12:15

Am reusit in sfarsit...Am dezinstalat placa video , am instalat-o din nou...Si merge...Mersi mult tuturor pentru sfaturi...Ma pun pe jucat sa ma bucur si eu de Fifa 09 cu intarziere de 5-6 ore :P

MALDINI11.09.2008 12:28

Cu intarziere mai mare , ca eu asteara la 11 jucam :)) Si apropo , stai sa vina Pro Evolution Soccer , sa vezi acolo fotbal adevarat

«1234»