Se pare ca in aceasta varianta de joc a Fifa09 cei de la EA Sports se gandesc serios sa introduca si Liga I, datorita performantelor, in primul rand al echipelor de club, si echipei nationale care se situeaza la ora actuala pe locul 12 in lume.
http://www.fifa2009news.com/fifa-09-what-n...shouldnt-be-in/
