FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 2 - 2 (1 - 1)

«1234»
danimarcu21.08.2008 20:29

Mustata va figura cel mult ca rezerva a lui Marin sau Nesu,mai ales pt meciurile din campionat.

E nasol ca Golo va lipsi,dar avem solutii mai mult sau mai putin satisfacatoare pt postul de fundas dreapta.Nu cred ca un jucator lipsit de experienta va fi folosit la un meci asa de important,si nu stiu daca el are drept de joc pt LC.Glumind putin,Laca nu foloseste nici jucatorii tineri cu experienta si cu mare pofta de joc..))

Wally21.08.2008 21:52

Mustata nu va intra nici macar la Bistrita in minutul 90 si daca am conduce cu 4-0, sa nu mai zic cu Galata. "Fiara" m-a dezamagit din acest punct de vedere, nu joaca deloc cu jucatorii tineri...

Raduccio22.08.2008 04:44
@Raduccio

 

De unde ai informatia? Mustata nici nu cred ca a fost trecut pe lista UEFA.

 

Cel putin pe lista UEFA sigur e. Toate echipele trebuie sa inscrie in lista de 25 cel putin cativa jucator formati la echipa proprie de juniori. Daca nu e mustata si rusu atunci cine?

mountytoma22.08.2008 12:47
Toate echipele trebuie sa inscrie in lista de 25 cel putin cativa jucator formati la echipa proprie de juniori. Daca nu e mustata si rusu atunci cine?

 

asta e ceva nou. oare CFR Cluj pe cine are pe lista din echipa proprie de juniori? nu mai intreb de ac Milan, desi parca maldini si costacurta de acolo vin. ei, acum m-am prins de ce ii tine Milan in lot la peste 40 de ani!

cipripop22.08.2008 13:15
fularsteaua2:steagcruce: gloria b 1 Steaua 3 FORTA Steaua
CatalinBerceni22.08.2008 13:45

Steaua are nevoie de o victorie ...si as vrea sa jucam cu mai multe rezerve ca sa odihnim cativa jucatori pt meciul cu Galata, ca e mai important...FOrzza Steaua ....Tatarusanu sper ca nu prinde o zi buna

mihaifcs22.08.2008 14:33

sal all am si eu o intrebare cine are un bilet la meciul cu galata la peluza I sau daca nu aveti la peluza I 2 la peluza II.pls va rog eu spunetimi si mie la id-ul myhay_dulcku. :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campioniifular-campionii

bubylycy22.08.2008 14:50

BATEM.. trebuie SA AVEWM MORAL BUN..pan la meciul din Liga..:)forzateauafular-campionii:steag_cruce_invers:

boggie22.08.2008 16:34
@Raduccio

 

De unde ai informatia? Mustata nici nu cred ca a fost trecut pe lista UEFA.

 

Cel putin pe lista UEFA sigur e. Toate echipele trebuie sa inscrie in lista de 25 cel putin cativa jucator formati la echipa proprie de juniori. Daca nu e mustata si rusu atunci cine?

Sunt doua liste UEFA (A si B). Lista A poate avea intre 17 si 25 de jucatori, si trebuie trimisa cu ceva timp inainte la UEFA. Lista noastra pt turul III a fost trimisa pe 7 august si poate fi vazuta aici (se pare ca MM a avut dreptate cand a spus ca Szekely nu a fost inclus pe lista).

 

Mai exista lista B, pt juniori nascuti dupa 1 ianuarie 2007, care poate fi modificata pana in ziua dinaintea unui meci. Se pare ca noi n-am inscris pe nimeni pe lista B, dar mai avem timp pana pe 26 august, orele 24:00 GMT.

CatalinBerceni23.08.2008 08:23

Steaua va trebui sa demonstreze ca Bistrita nu a ajuns un complex pentru echipa noastra :D

Mircea2023.08.2008 10:00

http://www.youtube.com/watch?v=3xda-TBL4uM Ricardo Pedriel cred ca este un transfer bun un atacant cu un simt al portii foarte bun.:)

 

Sper sa batem la Bistrita si sa avem un moral bun in meciul cu Galatasaray. Haide Steaua! :steag_sah_mic:

CatalinBerceni23.08.2008 11:17

Sa-l vedem si-n teren cum se ocmporta, pe DVD-uri nu arata cine stie ce....

bello9423.08.2008 11:50

sper sa nu fie ca alti atacanti sa stea numai in off-side

CatalinBerceni23.08.2008 12:19
sper sa nu fie ca alti atacanti sa stea numai in off-side

Sper sa stie sa se incalte , ca in ultimul meci in care l-am vazut pe Vali Badea in teren nu stia saracul nici sa mearga, cred ca se incaltase invers

marica1023.08.2008 13:21

ba cine e mustata??

 

 

forza Steaua

 

 

Steaua 3-- Bistrita 0

:steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii:gathering:fularsteaua2

thumb_size1_4_.jpg

Catalyn0723.08.2008 13:33

unde vedem si noi meciu ? :( ( cei care nu prind gsp TV )

AxA23.08.2008 13:41
Ori cum bate Steaua :steag_cruce_invers:
SteelBoy23.08.2008 14:36
@Raduccio

 

De unde ai informatia? Mustata nici nu cred ca a fost trecut pe lista UEFA.

 

Cel putin pe lista UEFA sigur e. Toate echipele trebuie sa inscrie in lista de 25 cel putin cativa jucator formati la echipa proprie de juniori. Daca nu e mustata si rusu atunci cine?

Sunt doua liste UEFA (A si B). Lista A poate avea intre 17 si 25 de jucatori, si trebuie trimisa cu ceva timp inainte la UEFA. Lista noastra pt turul III a fost trimisa pe 7 august si poate fi vazuta aici (se pare ca MM a avut dreptate cand a spus ca Szekely nu a fost inclus pe lista).

 

Mai exista lista B, pt juniori nascuti dupa 1 ianuarie 2007, care poate fi modificata pana in ziua dinaintea unui meci. Se pare ca noi n-am inscris pe nimeni pe lista B, dar mai avem timp pana pe 26 august, orele 24:00 GMT.

 

sa-i dea cineva si lu Laca linku ala si poate descopera ca nu arthuro si kapetanos sunt singurii atacanti din lot....de ce la Steaua orice atacant care nu este de careu este folosit mijlocas ofensiv etc:-?

 

whatever

 

Forza Steaua :steag_cruce_invers: sper sa castigam la Bistrita

weeezer23.08.2008 15:17

Gol Zapata + Ghionea. Batem cu 3-1.

dax4723.08.2008 15:18

1-0 . Zapata e spectator, Ghionea observator.. Inceput foarte bun.. Prevad ca mai luam unul si va fi 2-0.

i0nutz8323.08.2008 15:20

Se vede bine meciul aici.

MALDINI23.08.2008 15:22

Ce gol de rahat am luat

weeezer23.08.2008 15:35

Mi se pare mie sau ne cam mananca Balaj?

 

LE: "Toate deciziile la limita au fost date in favoarea Bistritei", Andrei Vochin.

dax4723.08.2008 15:39

Iar infrangere la Bistrita.. of.. ce petarde avem si noi..

weeezer23.08.2008 15:49
@kozwin, esti cam praf.
«1234»