Mustata va figura cel mult ca rezerva a lui Marin sau Nesu,mai ales pt meciurile din campionat.
E nasol ca Golo va lipsi,dar avem solutii mai mult sau mai putin satisfacatoare pt postul de fundas dreapta.Nu cred ca un jucator lipsit de experienta va fi folosit la un meci asa de important,si nu stiu daca el are drept de joc pt LC.Glumind putin,Laca nu foloseste nici jucatorii tineri cu experienta si cu mare pofta de joc..))
