FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 2 - 2 (1 - 1)

«1234»
s0r1n11119.08.2008 00:22

De multe ori am avut probleme la Bistrita.Initial se anunta un meci greu,dar daca echipa va juca bine nu cred ca ne va scapa victoria..

 

Pronostic:1-2

dax4719.08.2008 11:20

Meci de rupere... Sper sa scapam intregi si sa luam toate punctele.

EternalK19.08.2008 11:39

pffffff e pe GSP TV 1 de la 18:00

 

 

acu' doua zile spuneau ca e la 17

1uLy4Nn19.08.2008 14:32

sper sa castigam...se anunta un meci greu inaintea returului cu Galatasaray...cred in victorie

CrAzY19.08.2008 15:02

meciul e pe 23 AUGUST

 

18:00

 

Gloria Bistrita - FC Steaua

 

 

nu mai bagati informatii eronate

k-steaua19.08.2008 18:02

Gloria B-ta - Steaua ,23 august 2008, ora 18.00, meci televizat pe GSP TV....informatie 100% corecta.... :steag_cruce_invers:

 

 

cristy.steaua2120.08.2008 11:00

sunt cam scumpe biletele..50 lei intrarea generala :unsure::steag_sah_mic:

 

dar ne da Tatarusanu cele 3 puncte :biggrin:

tatarusanu.jpg

Kellerman20.08.2008 13:47

Meci greu, tot timpul am avut probleme cu astia, sper intr-o victorie pentru moral in meciul cu turcaletii. :steag_cruce_invers:

cristy.steaua2120.08.2008 14:51

e de la ora 18:00 si e pe Antena 1 :steag_cruce_invers:

se umple stadionul numai de Stelisti

stelist nebun20.08.2008 19:44

valeuuuuu..azi m-am uitat la meciul de tineret cu tara galilor....daca sta taturasanu in oarta o sai dam greu gol....dar e spre binele nostru..putem sta linistiti ca o sa avm portar bun pe viitor dupa zapata

adidwu20.08.2008 19:50

Meci dificil,probabil vampirii joaca iar la intimidare, cred ca mai bine Tatarusanu sa nu evolueze,teren dificil .

Sper sa luam 3 puncte indiferent de joc,arbitri,teren.

danimarcu20.08.2008 20:06
valeuuuuu..azi m-am uitat la meciul de tineret cu tara galilor....daca sta taturasanu in oarta o sai dam greu gol....dar e spre binele nostru..putem sta linistiti ca o sa avm portar bun pe viitor dupa zapata

In primavara tot Tatarusanu a aparat la Bistrita si a luat 3.

De ce ar fi altfel de data asta?

Chiar daca ar fi altfel,doua tot va lua...Mai corect ar fi sa nu joace,ca sa evitam discutiile.

schumy21.08.2008 09:28

Salutare!

 

Meciul este sambata 23 aug de la ora 18 nu duminica si e pe GSPTV nu pe antena

 

FORZA Steaua!!!

Batem cu 2-0 si ii linistim! :bananadance:

mountytoma21.08.2008 10:34
valeuuuuu..azi m-am uitat la meciul de tineret cu tara galilor....daca sta taturasanu in poarta o sa-i dam greu gol....dar e spre binele nostru..putem sta linistiti ca o sa avem portar bun pe viitor dupa zapata

In primavara tot Tatarusanu a aparat la Bistrita si a luat 3.

De ce ar fi altfel de data asta?

Chiar daca ar fi altfel,doua tot va lua...Mai corect ar fi sa nu joace,ca sa evitam discutiile.

 

fara aparare buna, orice portar e victima sigura, oricat de bun ar fi. dar am impresia ca s-a gandit ca e bine sa se dea accidentat ca sa nu joace (l-ati vazut ca schiopata la sfarsit), si asa evitam "discutiile" de un fel, ca sa avem parte de alte discutii!

stoicavlad4321.08.2008 12:12

o sa ai batem cu 1-0 sper sa ma insel ........o sa de gol Toja .....Forza Steaua

ZGABEL21.08.2008 12:47

fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers: Nu are cineva 2 bilete in galeria Stelei?>.......... 0745584169 si de la ce ora e pana la urma?

trebuie sa castigam neaparat daca vrem sa luam campionatul.stiu ca e doar a cincea etapa dar trebuie sa castigam. fular-campionii

Forza Steaua

Gloria Bistrita 1-3 Steaua Bucuresti

 

razvan198321.08.2008 15:47

Am si eu o rugaminte, cine mai are link-uri cu Gsp TV, ca la toate pe care le am eu apare ca Channel is offline now, dar asta imi apare de vreo 3-4 zile. Astea sunt link-urile pe care eu le am deja si nu merg: http://freetv.ucoz.com/; http://www.cool-TV.net/index.html.

kapp0ne21.08.2008 17:21

Stie cineva cand se pleaca la Bistrita? :steag_cruce_invers:

john_8621.08.2008 17:24

rog moderatorii sa modifice informatiile legate de meci de pe prima pagina. sambata 23 august, ora 18.00

k-steaua21.08.2008 18:13
Stie cineva cand se pleaca la Bistrita? :steag_cruce_invers:

 

 

sambata dimineata....depinde cu cine pleci si cu ce.... :clap:

kapp0ne21.08.2008 18:31
Stie cineva cand se pleaca la Bistrita? :steag_cruce_invers:

 

 

sambata dimineata....depinde cu cine pleci si cu ce.... :clap:

 

Sambata dimineata stiu si eu :) cu Armata vest...din cate stiu se pleaca cu mictobuze

MALDINI21.08.2008 18:32

Trebuie sa castigam ca sa avem un moral ridicat pentru meciul cu Galata

c.ronaldo1721.08.2008 18:37

Daca continuati sa tot puneti link`uri pe unde gasiti GSP TV nu va mai merge nici`unul.

Raduccio21.08.2008 19:49

Se aude ca va fi folosit Mustata in locul lui Golanski in meciul cu galata. Asta ar insemna poate sa il vedem si in meciul cu Bistrita. Ce stiti de acest jucator? Stiu foarte talentat, dar credeti ca e pregatit pentru meciurile tari? Nici nu stiu sigur daca ar rezista fizic 90 de minute.

c.ronaldo1721.08.2008 20:26

@Raduccio

 

De unde ai informatia? Mustata nici nu cred ca a fost trecut pe lista UEFA.

«1234»