FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 2 - 2 (1 - 1)

«1234»
SteauaToronto16.08.2008 21:06

Sâmbata, 23 august 2008.

 

Ora 18:00

mountytoma16.08.2008 21:25

poate ca acum, cand plesan si ov Petre sunt accidentati, iar Lovin suspendat, il vom vedea pe Radoi la mijloc.

 

 

weeezer16.08.2008 21:28

Ontopic: ii caftim :P

 

Offtopic: e eclipsa? :blink:

Ionutjoss16.08.2008 21:55

OnTopic - Gloria Bi. 0-2 Steaua B :steagcruce::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

OffTopic - :shifty:

 

 

ppf...nu stiam ca e eclipsa

metzzz16.08.2008 21:56

on topic : ii batem

off topic : a fost eclipsa , si acuma se termina...luna mai e doar pe juma acoperita.

MoWeed16.08.2008 22:34

Da parca nu e gata instalatia de nocturna de la Bistrita. Nu e cam tarziu la 19:45?

tiger_boy16.08.2008 22:44

Sa speram ca jucatorii nostri vor reusi sa realizeze un joc bun ...si sa mai adunam 3 puncte :D ..oricum este un meci greu :D

 

Lupta Steaua! :steag_cruce_invers:

Raduccio17.08.2008 05:59

Ma multumesc si cu o victorie la un gol diferenta. Ce stiti de gazonul bistritenilor?

MoWeed17.08.2008 07:35
Ce stiti de gazonul bistritenilor?

Au pus alt gazon; de aia am jucat sezonul trecut cu ei la Reghin....

c.ronaldo1717.08.2008 08:05

Eu stiam ca meciul se joaca la 17:45, nu 19:45.

MoWeed17.08.2008 08:07

Pe site-ul LPF scrie ca e la 19:45 dar e prea tarziu pentru un stadion cu nocturna...

**alex**17.08.2008 09:59

Ce tampenie! Echipa noastra se lupta pentru calificarea in grupele Champions League, iar noua ne este programat meciul duminica seara! Baietii nostri se vor intoarce duminica noapte, luni va fi zi de recuperare, practic avem la dispozitie doar ziua de marti pentru a pregati returul cu Galatasaray.

weeezer17.08.2008 10:44

Ne lamureste site-ul oficial. Conform acestuia, meciul se va disputa sambata, 23 august, de la ora 22:30. (!!!)

Smil3Y8917.08.2008 14:02
Ne lamureste site-ul oficial. Conform acestuia, meciul se va disputa sambata, 23 august, de la ora 22:30. (!!!)

 

pe site-ul oficial scrie 23 august ora 17:00.oricum ii batem la orice ora fular-campionii

Raduccio17.08.2008 14:20
Ne lamureste site-ul oficial. Conform acestuia, meciul se va disputa sambata, 23 august, de la ora 22:30. (!!!)

 

pe site-ul oficial scrie 23 august ora 17:00.oricum ii batem la orice ora fular-campionii

 

Prevad ca la acest meci vor juca Cernea, Rada, Baciu, Petre Marin... toate rezervele. Poate il vedem si pe Abel in actiune, daca tot nu are trept de joc cu galata.

weeezer17.08.2008 16:47
pe site-ul oficial scrie 23 august ora 17:00.oricum ii batem la orice ora fular-campionii

 

Dimineata zicea ca-i la 10 jumate. WTF?

Samurik17.08.2008 19:58

da stiti macar pe ce program e :D :D ca yo o sa fiu la mare si nu am programul :steag_cruce_invers: sigur ii batem

David_Steaua200717.08.2008 20:25

Meci greu!!Nu va mai hazardati in pronosticuri visatoare ca nu e chiar asa!!Ajungem ca cioroii de pronosticau ca dau 4 boabe la Galati si ati vazut ce au facut!!

Apropo,ma scuzati ca-i pomenesc,dar sa le dea Dumnezeu multa multa sanatate lui Maftei si chiar si lui Mariusica Constantin sa poata sa mai joace macar vreo 10 ani titulari sub pod!!Cat timp astia se afla in teren nu am nici o emotie!! :))))

 

Cu Steaua pana la moarte!!

toja nr 118.08.2008 07:17

trebuie sa castigam neaparat daca vrem sa luam campionatul.stiu ca e doar a cincea etapa dar trebuie sa castigam. fular-campionii

Forza Steaua

Gloria Bistrita 1-3 Steaua Bucuresti

FC_STEAUA_194718.08.2008 08:18

O sa fie important rezultatul pentru moralul echipei. Se castiga greu la Bistrita. Sper intr-o victorie.

Verssace18.08.2008 18:38

pe ce canal e ? sau toate meciurile noastre sunt pe antena 1 .. imi place de aia ca dau doar meciurile cu Steaua :)) ast rsp

mirceaor18.08.2008 18:48

E adevarat ce am auzit, ca au facut sarantocii de la Bistrita 500 de mii biletu??

Catalyn0718.08.2008 18:51
pe site-ul oficial scrie 23 august ora 17:00.oricum ii batem la orice ora fular-campionii

 

Dimineata zicea ca-i la 10 jumate. WTF?

 

 

acum zice ora 18:00 :laugh:

Yoyoyoi18.08.2008 20:09
E adevarat ce am auzit, ca au facut sarantocii de la Bistrita 500 de mii biletu??

mdea asa-i

1stelist18.08.2008 20:22

Steaua ttrebuie sa-si respecte blazonul,trebuie sa invinga si pentru a avea un moral bun cu galatasaray;nu o sa aiba meci usor cu Bistrita,dar se vrea campionatu asa ca.................

 

 

 

fular-campionii

«1234»