Haideti sa nu ne ambalam ca am jucat totusi cu o nou promovata care a folosit si cativa juniori.
Echipa a jucat bine si ar trebui sa joace asa, sau mai bine, cu toate echipele pe care le intalneste.
Mi-a placut foarte mult prima faza a meciului, cea in care Nicolita a tras cu stangul pe langa.
Asa trebuie sa joace Steaua.Ca in acea faza.
Cu devieri si pase in viteza, pe jos.
Toja asta e foarte bun.Stie treaba.E un plus.
Sa speram ca va juca asa si in continuare.
Si Nicolita probabil ca a fost omul meciului.Mi-ar parea bine daca ar juca asa de acum inainte in toate meciurile.
Baiatul si-a dat seama ca trebuie sa se puna la muncit.
A dat un gol plutind ca Larsson in zilele lui bune si o pasa de gol gandita.
Asa trebuie sa si joace.Cu capul sus si gandind fiecare miscare.
Totusi, trebuia sa le dam mult mai multe.
Au jucat totusi vreo 40-50 de minute cu un om in minus.
Trebuia sa le dam cel putin 4.
Sper ca Lacatus a vazut ce a fost bine in acest meci si ce nu a mers.
Si sper ca o sa corecteze.
Nesu a jucat foarte bine!
Sper sa nu il mai vad pe Petrica Marin titular in meciurile urmatoare.
Iar fazele fixe trebuie tratate cu mai multa seriozitate.
Bogdan Stancu e de asemenea intr-o forma foarte buna.Cineva sa vada asta!
Iar Tiago s-a descurcat foarte bine la mijloc.E un jucator care poate spune multe.
In incheiere vreau sa mai zic ca Dayro trebuie jucat cat mai avansat.
A jucat si azi super si asa trebuie sa joace in toate meciurile.Dar daca il tot pui sa iti are terenul nu o sa dea un randament asa de bun.
Trebuie sa primeasca sarcini mai ofensive, sa stea mai mult pe langa Arthuro.
P.S.
Astazi Ghionea a somat pe teren.
Cred ca nici nu a transpirat.
De ce?
Pt ca Radoi a fost magnific din nou si a recuperat toate mingile, a fost peste tot!
De am mai avea inca unu ca el...