Degeaba l-ati criticat toti atat pe Nicolita uitati-va la Lovin mai bine sau arthuro uneori cum incetinesc jocul echipei pacat de munca lui toja si moreno. Nicolita e un jucator care ajuta mult defensiva si alearga intotdeauna mai mult decat oricare daca si-ar mai imbunatati putin tehnica si centrarea aia ar fi excelent sau macar sa lase pe altii la faze fixe dar aici e si vina antrenorului. forza Steaua
