FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua București - FC Argeș

«1234»
Reptile1916.08.2008 18:14

Degeaba l-ati criticat toti atat pe Nicolita uitati-va la Lovin mai bine sau arthuro uneori cum incetinesc jocul echipei pacat de munca lui toja si moreno. Nicolita e un jucator care ajuta mult defensiva si alearga intotdeauna mai mult decat oricare daca si-ar mai imbunatati putin tehnica si centrarea aia ar fi excelent sau macar sa lase pe altii la faze fixe dar aici e si vina antrenorului. forza Steaua

1on16.08.2008 18:17

Poate-i dã roșu și lui Neșu, în compensație. Sau lui Bãnel. Nu mai știu cui i-a dat galben.

zloty16.08.2008 18:19

ce arbitraj de kkt , nu e nevoie ba zdreanto de ajutoru tau ,ii bateam si in 11 la 11

c.ronaldo1716.08.2008 18:21

Bai ce comentatori penali, zici ca e sfarsitul lumii.

SzabiStelistu16.08.2008 18:25

si rateaza arthuro...nu pot sa cred :-s......s-a bucurat degeaba Dayro......off doamne

White_R16.08.2008 18:25

Toate meciurile Stelei din campionat sunt distruse de arbitrii si devin pasa-aut-fault dar nimeni nu vede statistica sa vada ca se joaca maxim jumate de meci si asa mai scot si echipe harciupalite puncte cu Steaua. Pana cand acelasi stil super fragmentat si retardat ?

SzabiStelistu16.08.2008 18:27

nu este jucatorul la care avem nevoie acest arthuro......si nu neaparat pentru penalty......ii lent!

DelPiero1016.08.2008 18:28

Poate ar fi bine sa joace Stancu in locul lui Arthuro.Toja are o tehnica extraordinara!

c.ronaldo1716.08.2008 18:29

Toja e maestru, si ar fi un jucator grenial daca ar fi si constant. Asta o vom vedea pe parcurs.

SzabiStelistu16.08.2008 18:30
Poate ar fi bine sa joace Stancu in locul lui Arthuro.Toja are o tehnica extraordinara!

da...toja ii foarte bun!!!sper ca cu revenirea lui szekely,Nicolita nu va mai prinde prima echipa.....bv lui pt golul dat....cred ca kpaca binisor,dar tre sa fi bun in mod constant...

mircea2716.08.2008 18:32
Adriane mai baga odata adresa aia cu mv2.....se pare ca cool-TV e in aer, nu mai transmite antena iar pe rojadrecta nu este peer pentru conectare...ori si au luat masuri baietii ori sunt doar probleme de moment

 

http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports

greenyes16.08.2008 18:32

Fratilor dati un site sau merge pe cool TV din nou?

 

Mersi Mircea! :) ai raspuns la o secunda upa ce l am trimis

 

Toja e scula de jucator. Dayro prea tare :), mai avea tupeul sa protesteze ala care l a faultat, bai baaitule!!! Si a luat rosu unul de la ei? Am vazut prima repriza dar calitatea nu a fsot prea buna. A meritat? Sper ca ameritat ca iar sar sacalii pe noi ca in rest jocul ne a mers.

 

Marius

dan.laurentiu16.08.2008 18:44

B. Stancu e peste Arthuro

MoWeed16.08.2008 18:44

Toja a demonstrat ca are certe calitati; acum ramane de vazut cat de repede se va adapta si se va obisnui cu noii jucatori.

Arbitrajul e de 2 lei, dar a fost rosu la fel cum a fost si penalty. Pacat ca acum se va plange ratatul ala de Penescu si ziaristii normal ca-i vor da dreptate.

Ce se intampla? E deja al doilea meci in care da Banel gol...

White_R16.08.2008 18:47

A mancat Banel spanac...cine stie poate evolueaza si el

SzabiStelistu16.08.2008 18:47

ce ocazie Nicolita.....:))nu pot sa cred...se striga numele lui Nicolita :D:D:Dpoate isi revine si el in forma de la sevilla :Pdar nu prea cred :P

MoWeed16.08.2008 18:50

E a 4-a ocazie a lui Banel.....

Face si el in sfarsit un meci bun oare? :dry:

DelPiero1016.08.2008 18:52

Ba,voi va dati seama ce aripi avem?Revine Szekely,il avem pe Toja,cu Stancu in locul lui Arthuro,un Dayro mai avansat si avem super atac!

SzabiStelistu16.08.2008 18:53

intra Bogdan :D:D:Diese arthuro.....nu prea demonstrat azi:-??

MoWeed16.08.2008 19:01

Banel incearca executii din ce in ce mai dificile, pacat ca nu-i prea iese

greenyes16.08.2008 19:01

Galeria noastra nu are ce face???? Unde e superioritatea noastra?

 

Mai lipseste inca un gol, in rest ..... joc frumos.

 

Iar trompete in gura "suporterilor" ????

SzabiStelistu16.08.2008 19:05

Dayro nu-i in forma azi :P.....dar crek se concentreaza pentru meciul cu Galata :D:Dforzza Steaua!!dar este un joc frumos!

SzabiStelistu16.08.2008 19:11

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Bogdan Stancu!!!BV BOGDANE!!!invingem Galata!!Lovin asta 8-|macar n-o sa joace cu Bistrita :))

greenyes16.08.2008 19:32
Banel incearca executii din ce in ce mai dificile, pacat ca nu-i prea iese

 

Astazi s a incaltat stramb .... sau o fi luat ghetele lui Dayro :))).....c a jucat MULT peste ce ne a aratat de cativa ani incoace

SzabiStelistu16.08.2008 19:34

in sfarsit castigam un meci fara emotii,cu multe ocazii,cu un joc bun!!BV Laca,BV Steaua!!!Forzza Steaua!!!!

«1234»